Povezane vesti

OKS: Vukićević nosi zastavu Srbije na ceremoniji otvaranja ZOI

OKS: Vukićević nosi zastavu Srbije na ceremoniji otvaranja ZOI

Dnevnik 27.01.2022
BEOGRAD: Na konferenciji za medije održanoj putem video konferencije predstavljeno je dvoje sportista Srbije koji će nastupati za Srbiju na Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu 2022. S medijima su razgovarali alpski skijaši, Nevena Ignjatović i Marko… »
Ignjatović i Vukićević motivisani pred Zimske olimpijske igre

Ignjatović i Vukićević motivisani pred Zimske olimpijske igre

Novi magazin 27.01.2022
Srpski skijaši Nevena Ignjatović i Marko Vukićević naveli su danas da će dati sve od sebe na predstojećim Zimskim olimpijskim igrama i da im je dodatni motiv to što su jedini srpski takmičari u Pekingu. Ignjatović se pre sedam dana povredila na… »
Nevena i Marko otkrivaju šta im je veliki adut na ZOI: Svi ćemo prvi put…

Nevena i Marko otkrivaju šta im je veliki adut na ZOI: Svi ćemo prvi put…

Nova 27.01.2022
Zimske olimpijske igre održaće se od 4. do 20. februara, a Srbiju će predstavljati Nevena Ignjatović i Marko Vukićević koji će se prvi put i naći na stazi u Pekingu. Njih dvoje iza sebe već imaju četiri, odnosno tri nastupa na ZOI. Nevena… »
Nevena i marko, srećno! Srpski skijaši idu u Peking na Zimske olimpijske igre, Ignjatovićeva se povredila: "Koleno mi je…

Nevena i marko, srećno! Srpski skijaši idu u Peking na Zimske olimpijske igre, Ignjatovićeva se povredila: "Koleno mi je…

Sportal blic 27.01.2022
privodi kraju poslednje pripreme za učešće naših sportista na najvećem svetskom takmičenju u zimskim sportovima. Srbiju će na (4-20. februar) predstavljati alpski skijaši i . Njih dvoje su već iskusni takmičari koji iza sebe imaju nekoliko… »
Srpska skijašica veruje u čudo: Koleno mi je bilo kao košarkaška lopta

Srpska skijašica veruje u čudo: Koleno mi je bilo kao košarkaška lopta

Nova 27.01.2022
Do početka Zimskih olimpijskih igara u Pekingu (4-20. februar) ostalo je manje od deset dana, a pred put su Nevena Ignjatović i Marko Vukićević otkrili planove. Olimpijski komitet Srbije privodi kraju poslednje pripreme za nastup naših sportista na… »

Vesti dana »