Povezane vesti

Krivokapić neinformisan o razgovoru Abazovića i Porfirija; Radulović: Premijer uvek mora da ima dežurnog krivca

Krivokapić neinformisan o razgovoru Abazovića i Porfirija; Radulović: Premijer uvek mora da ima dežurnog krivca

RTV 27.01.2022
PODGORICA - Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić tvrdi da je sve uradio što je bilo do njega kada je reč o Temeljnom ugovoru sa Srpskom pravoslavnom crkvom, ali da sumnja da će ga on potpisati, te da bi parlament uskoro trebalo da odgovori da li… »
“Pojaviće se novi spasilac srpstva i SPC”

“Pojaviće se novi spasilac srpstva i SPC”

Vesti online 27.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kazao je da je sve uradio što je bilo do njega kada je reč o Temeljnom ugovoru sa Srpskom pravoslavnom crkvom, ali sumnja da će ga on i potpisati. Tvrdi da u Temeljnom ugovoru nema suštinskih promena u odnosu na… »
Krivokapić: Sumnjam da ću ja potpisati Temeljni ugovor

Krivokapić: Sumnjam da ću ja potpisati Temeljni ugovor

Sputnik 27.01.2022
Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić izjavio je da je uradio sve što je bilo do njega kada je reč o Temeljnom ugovoru sa Srpskom pravoslavnom crkvom, ali sumnja da će ga on i potpisati. Krivokapić tvrdi da u Temeljnom ugovoru nema suštinskih… »
Krivokapić: Sumnjam da ću ja potpisati Temeljni ugovor sa SPC

Krivokapić: Sumnjam da ću ja potpisati Temeljni ugovor sa SPC

N1 Info 27.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kazao je da je uradio sve što je bilo do njega kada je reč o Temeljnom ugovoru sa Srpskom pravoslavnom crkvom, ali da sumnja da će ga on i potpisati, pišu podgoričke Vijesti. Tvrdi da u Temeljnom ugovoru nema… »
Krivokapić: Sumnjam da ću ja potpisati Temeljni ugovor

Krivokapić: Sumnjam da ću ja potpisati Temeljni ugovor

RTS 27.01.2022
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kaže za TVCG da je sve uradio što je bilo do njega kada je reč o Temeljnom ugovoru sa Srpskom pravoslavnom crkvom, ali sumnja da će ga on i potpisati. Tvrdi da u Temeljnom ugovoru nema suštinskih promena u… »

Vesti dana »