Povezane vesti
Sahranjen Aki Rahimovski, tačno u 15 sati pesma „Ponovo” emitovana na 150 radio-stanica
Politika 27.01.2022
Poslednji ispraćaj Akija Rahimovskog održan je na zagrebačkom Mirogoju u Aleji velikana. U čast pevaču koji je preminuo u 67. godini, radio-stanice iz celog regiona, među kojima i Radio 202, emitovale su u isto vreme numeru „Ponovo”. „Tužna je naša ulica… »
U Zagrebu sahranjen pevač grupe Parni valjak Aki Rahimovski
Slobodna Evropa 27.01.2022
Pevač grupe Parni valjak Aki Rahimovski sahranjen je 27. januara na zagrebačkom groblju Mirogoj. U vreme sahrane, više od 150 radio stanica širom nekadašnje Jugoslavije emitovalo je poslednji singl Parnog valjka "Ponovo", u čast preminulog frontmena… »
(Video) Sahranjen Aki Rahimovski uz ove pesme: Jednu je često pevušio sinu, ćerka rasplakala potezom
Blic 27.01.2022
Pevač Aki Rahimovski ispraćen je danas na večni počinak na zagrebačkom Mirogoju u Aleji velikana, u krugu porodice i prijatelja uz nekoliko pesama, a jedna je bila "Za malo nježnosti" od Parnog valjka. Aki je ispraćen i uz pesme:"My Way" Franka Sinatre… »
Vesti dana »
Šta se to zbiva u Pekingu? Konačno se oglasila Bela kuća, ali ni reči o Tajvanu! Prvo Tramp ćuti kao zaliven, sad stigla objava, ali o saradnji s Kinom i Ormuzu
Kurir pre 53 minutajoš 68 povezanih
Vučić obišao radove na "Expo 2027": "Projekat koji ulazi u istoriju, svakog dana na gradilištu više od 3.500 radnika"
Euronews pre 3 minutajoš 15 povezanih
Ministarstvo poljoprivrede o hepatitisu A u zamrznutom voću: Kontrole su u toku
Jugmedia pre 13 minutajoš 16 povezanih
Zarobljeno 18 rudara zbog nestanka struje: Drama na jugu Srbije, traje akcija spasavanja
Mondo pre 43 minutajoš 14 povezanih




