Povezane vesti

Tristan Vukčević: Želim da naučim što više od Željka Obradovića

Tristan Vukčević: Želim da naučim što više od Željka Obradovića

Sportski žurnal 28.01.2022
Novi košarkaš Partizana Tristan Vukčević rekao je, po dolasku u Beograd, da mu je želja da što više nauči od trenera crno-belih Željka Obradovića. "Super se osećam, drago mi je što sam ovde... Želja mi je da naučim što više od trenera… »
Ne skida osmeh sa lica: Prve reči novog košarkaša Partizana po dolasku u Beograd – otkrio šta misli o Žocu, a evo koga…

Ne skida osmeh sa lica: Prve reči novog košarkaša Partizana po dolasku u Beograd – otkrio šta misli o Žocu, a evo koga…

Hot sport 28.01.2022
Ne krije zadovoljstvo. Košarkaški klub Partizan nedavno je dobio strašno pojačanje, pošto je crno-beli dres obukao talentovani 18-godišnjak, Tristan Vukčević, doskorašnji košarkaš Real Madrida. Nakon što je sleteo u glavni grad Srbije… »
VIDEO Tristan Vukčević stigao, Željko je razlog da se ode iz Reala u Partizan

VIDEO Tristan Vukčević stigao, Željko je razlog da se ode iz Reala u Partizan

Nova 28.01.2022
Tristan Vukčević doputovao je u četvrtak uveče u Beograd, spreman je da se što pre priključi Partizanu. Talentovani košarkaš je iz Reala došao u Partizan i najviše se raduje prilici da uči od Željka Obradovića. „Super sam, jedva čekam… »
Tristan došao u Partizan i jedva čeka kod Željka: Vukčević je u Beogradu i ne skida osmeh s lica - stric i deda su tu!

Tristan došao u Partizan i jedva čeka kod Željka: Vukčević je u Beogradu i ne skida osmeh s lica - stric i deda su tu!

Mondo 28.01.2022
Mladi košarkaš pun motiva doputovao u Srbiju. Mladi košarkaš pun motiva doputovao u Srbiju KK Partizan dočekao je svoje najnovije pojačanje - mladog košarkaša Real Madrida Tristana Vukčevića (18). Đak "kraljevskog kluba" zvanično je u… »
Tristan u Beogradu - Ovako je izgledao doček na aerodromu!

Tristan u Beogradu - Ovako je izgledao doček na aerodromu!

Sportske.net 28.01.2022
Ekipa Partizana od danas je jača za talentovanog krilnog centra Tristana Vukčevića koji je potpisao višegodišnji ugovor sa crno-belima. Vukčević u Partizan stiže iz madridskog Reala, a crno-beli su na društvenim mrežama i na klupskoj televiziji… »

Vesti dana »