Povezane vesti

INTERVJU Boris Tadić: U samom sam vrhu po rejtingu

INTERVJU Boris Tadić: U samom sam vrhu po rejtingu

Nova 28.01.2022
“Odluku o kandidaturi za predsednika doneću u najskorije vreme… Što se tiče mog rejtinga, ne bih o brojkama, ali po tim rezultatima sam uglavnom u samom vrhu. Međutim, bio bih vrlo naivan kada bih se samo tim rezultatima vodio, jer za uspeh na… »
Tadić sve bliži odluci da se kandiduje za predsednika: U samom sam vrhu po rejtingu! A evo kako je poklopio Ponoša i…

Tadić sve bliži odluci da se kandiduje za predsednika: U samom sam vrhu po rejtingu! A evo kako je poklopio Ponoša i…

Kurir 28.01.2022
Boris Tadić, lider SDS i nekadašnji predsednik Srbije u što skorijem roku, kako je rekao, obelodaniće da li će se kandidovata za šefa države. - Odluku ću doneti i saopštiti u najskorije vreme. Uopšte se ne kolebam, već čekam da se postave… »
Tadić: Odluka o kandidaturi za predsednika u najskorije vreme

Tadić: Odluka o kandidaturi za predsednika u najskorije vreme

Danas 28.01.2022
Lider Socijaldemokratske stranke Boris Tadić rekao je da će odluku o kandidaturi za predsednika na predstojećim izborima doneti u najskorije vreme, jer čeka da se jasno postave svi parametri kako bi mogao da donese ispravnu odluku. Tadić je za list… »
Tadić: Uskoro o kandidaturi za predsednika, uglavnom sam u vrhu po rejtingu

Tadić: Uskoro o kandidaturi za predsednika, uglavnom sam u vrhu po rejtingu

N1 Info 28.01.2022
Lider Socijaldemokratske stranke (SDS) i bivši predsednik Srbije Boris Tadić rekao je da će odluku o kandidaturi za predsednika na predstojećim izborima doneti u najskorije vreme. „Uopšte se ne kolebam, već čekam da se postave jasno svi parametri… »
Tadić: Uskoro ću doneti odluku o svojoj predsedničkoj kandidaturi

Tadić: Uskoro ću doneti odluku o svojoj predsedničkoj kandidaturi

Nova 28.01.2022
Lider Socijaldemokratske stranke (SDS) i bivši predsednik Srbije Boris Tadić rekao je da će odluku o kandidaturi za predsednika na predstojećim izborima doneti u najskorije vreme. „Uopšte se ne kolebam, već čekam da se postave jasno svi parametri… »

Vesti dana »