Povezane vesti

U crno belom posle 11 godina: Prvi trening Fejse po povratku u Partizan! (video)

U crno belom posle 11 godina: Prvi trening Fejse po povratku u Partizan! (video)

Hot sport 28.01.2022
Ljubomir Fejsa se priključio treninzima Već nekoliko su crno-beli na pripremama u Antaliji, a od juče im se pridružilo i njihovo najnovije pojačanje, Ljubomir Fejsa, nekadašnji fudbaler Benfike odradio je i svoj prvi trening sa saigračima. Iskusni… »
Prvi Fejsin trening po povratku u Partizan: Presrećan sam, tu sam da pomognem

Prvi Fejsin trening po povratku u Partizan: Presrećan sam, tu sam da pomognem

N1 Info 28.01.2022
Pred drugu kontrolnu utakmicu koju fudbaleri Partizana u subotu igraju protiv turske ekipe Bašakšehir, izabranici Aleksandra Stanojevića odradili su planirani poslepodnevni trening, na kome je prvi put bio prisutan i povratnik među crno-bele Ljubomir… »
Fejsa: Važno je da je dobra ekipa, za titulu ćemo da se pobrinemo svi zajedno

Fejsa: Važno je da je dobra ekipa, za titulu ćemo da se pobrinemo svi zajedno

Sportski žurnal 28.01.2022
Više sam uzbuđen nego 2008. godine, došao sam da pomognem timu i klubu - kazao je Fejsa. Sveti Sava 2022 – dan kad je LJubomir Fejsa, posle 13 i po godina, ponovo obukao dres Partizana! S namerom da crno-belima, baš kao Olimpijakosu i Benfiki „u… »
Fejsa: Uzbuđen sam što sam u Partizanu više nego pre 10 godina

Fejsa: Uzbuđen sam što sam u Partizanu više nego pre 10 godina

Nova 28.01.2022
Fudbaler Partizana Ljubomir Fejsa rekao je da je srećan što se vratio u srpski fudbal i među crno-bele. „Presrećan sam. Sećam se kada sam došao prvi put, pre deset godina, isto se tako i sada osećam. Uzbuđen sam i srećan sam što sam ovde i tu… »
‘Osećam se kao i pre deset godina’: Ljudi kažu da gde je Fejsa tu je sigurna titula, a evo šta on misli o tome! (video)

‘Osećam se kao i pre deset godina’: Ljudi kažu da gde je Fejsa tu je sigurna titula, a evo šta on misli o tome! (video)

Hot sport 28.01.2022
Odmah po dolasku u Tursku gde se pridružio crno-belima, Ljubomir Fejsa je izneo prve utiske posle povratka u Srpski fudbal i svoju fudbalsku porodicu. Navijače Partizana je oduševila vest da će iskusni vezista Ljubomir Fejsa ponovo nositi crno-beli… »

Vesti dana »