Povezane vesti

Deo opozicije se još nećka oko predsedničkog kandidata, za Beograd bliži odluci

Deo opozicije se još nećka oko predsedničkog kandidata, za Beograd bliži odluci

N1 Info 28.01.2022
Zdravko Ponoš trebalo bi tokom vikenda da izloži svoju platformu za predsedničku kandidaturu svim članicama koalicije okupljene oko Stranke slobode i pravde, Demokratske i Narodne stranke. To je za N1 rekla potpredsednica SSP-a Marinika Tepić. Posle… »
Za jedne pravi čovek, za druge onaj kome spočitavaju prošlost: Vladeti Jankoviću je ponuđena kandidatura za…

Za jedne pravi čovek, za druge onaj kome spočitavaju prošlost: Vladeti Jankoviću je ponuđena kandidatura za…

Blic 28.01.2022
Od kada je u javnost procurIla informacija o eventualnoj kandidaturi za gradonačelnika Beograda bivšeg diplomate i univerzitetskog profesora Vladete Jankovića (81), bura na društvenim mrežama se ne stišava. Pljušte oprečne reakcije i komentari, od… »
"U mojim godinama kampanja nije šala": Vladeta Janković dobio zvaničnu ponudu da bude kandidat opozicije za gradonačelnika…

"U mojim godinama kampanja nije šala": Vladeta Janković dobio zvaničnu ponudu da bude kandidat opozicije za gradonačelnika…

Blic 28.01.2022
Sa uvažavanjem sam primio zvaničan predlog da budem kandidat za gradonačelnika Beograda, kaže za "Blic" profesor u penziji Vladeta Janković. - U narednim danima ću se konsultovati sa porodicom, prijateljima i lekarima. U mojim godinama nije šala… »
Ako Vladeta Janković ne prihvati, opozicija će izaći s timom ljudi

Ako Vladeta Janković ne prihvati, opozicija će izaći s timom ljudi

Beta 28.01.2022
Ako Vladeta Janković ne prihvati predlog da bude kandidat za gradonačelnika Beograda, Ujedinjena opozicija Srbije (UOS) će na gradskim izborima izaći s timom ljudi koji bi u narednom periodu predvodili glavni grad, rečeno je danas Beti u vrhu te… »
Ko će na crtu Šapiću: Janković čeka poziv, Veselinović u niskom startu

Ko će na crtu Šapiću: Janković čeka poziv, Veselinović u niskom startu

Nova 28.01.2022
Beograd će sasvim izvesno biti najveće poprište borbe na izborima koji nas očekuju 3. aprila, a istraživanja pokazuju da opozicija tu ima najveće šanse za pobedu. Prema onome što za sada znamo glavni takmaci za budućeg gradonačelnika glavnog… »
Ako Vladeta Janković ne prihvati kandidaturu, opozicija će izaći sa timom ljudi

Ako Vladeta Janković ne prihvati kandidaturu, opozicija će izaći sa timom ljudi

Nova 28.01.2022
Ako Vladeta Janković ne prihvati predlog da bude kandidat za gradonačelnika Beograda, Ujedinjena opozicija Srbije (UOS) će na gradskim izborima izaći s timom ljudi koji bi u narednom periodu predvodili glavni grad, rečeno je Beti u vrhu te koalicije… »
Tepić: Sledeće nedelje će se znati imena kandidata za predsednika i za Beograd

Tepić: Sledeće nedelje će se znati imena kandidata za predsednika i za Beograd

N1 Info 28.01.2022
Sledeće nedelje će naša koalicija sigurno izaći sa imenima kandidata za predsedničke izbore i za Grad Beograd, izjavila je za N1 potpredsedica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinka Tepić. Kaže i da SSP smatra da je Zdravko Ponoš jedini pravi… »
Tepić: Sledeće nedelje ćemo izaći sa imenima kandidata za predsedničke i beogradske izbore

Tepić: Sledeće nedelje ćemo izaći sa imenima kandidata za predsedničke i beogradske izbore

Danas 28.01.2022
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić najavila je danas da će koalicija SSP, Narodne stranke i Demokratske stranke (DS) iduće nedelje izaći sa imenima kandidata za predsedničke i izbore za Grad Beograd. Tepić je za televiziju… »
Grbović: Odluka o Vladeti Jankoviću nije konačna

Grbović: Odluka o Vladeti Jankoviću nije konačna

Beta 28.01.2022
Predsednik Pokreta slobodnih gradjana (PSG) Pavle Grbović izjavio je danas da Ujedinjena opozicija Srbije (UOS) nije donela konačnu odluku da Vladeta Janković bude na čelu liste za beogradske izbore, već da se s njim obavi još jedan razgovor… »
Tepić: Sledeće nedelje ćemo izaći sa imenima kandidata za predsedničke i beogradske izbore

Tepić: Sledeće nedelje ćemo izaći sa imenima kandidata za predsedničke i beogradske izbore

Radio sto plus 28.01.2022
Tepić je za televiziju N1 kazala da SSP smatra da je Zdravo Ponoš „jedini pravi protivkandidat“ Aleksandru Vučiću na predsedničkim izborima, a da bi oni voleli da prvi na listi za Grad Beograd bude profesor Vladeta Janković. „Mi smo se na… »
Pavle Grbović nije siguran: Vladeta Janković još uvek nije zvanično kandidat

Pavle Grbović nije siguran: Vladeta Janković još uvek nije zvanično kandidat

Nova 28.01.2022
Predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Pavle Grbović izjavio je danas da Ujedinjena opozicija Srbije (UOS) nije donela konačnu odluku da Vladeta Janković bude na čelu liste za beogradske izbore, već da se s njim obavi još jedan razgovor… »
Tepić: Sledeće nedelje će se znati imena kandidata za predsednika i za Beograd

Tepić: Sledeće nedelje će se znati imena kandidata za predsednika i za Beograd

Nova 28.01.2022
Sledeće nedelje će naša koalicija sigurno izaći sa imenima kandidata za predsedničke izbore i za Grad Beograd, izjavila je za N1 potpredsedica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinka Tepić. Kaže i da SSP smatra da je Zdravo Ponoš jedini pravi… »
Jeremić o kandidaturi Vladete Jankovića: Ne želim da spekulišem o individualnim rešenjima

Jeremić o kandidaturi Vladete Jankovića: Ne želim da spekulišem o individualnim rešenjima

Beta 28.01.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić je, povodom informacija da je na sastanku lidera dela opozicije postignut saglasnost da profesoru Vladeti Jankoviću predlože da bude kandidat za gradonačelnika Beograda, izjavio da ne želi da spekuliše o… »
"O tom potom": Vladeta Janković za "Blic": Još me nisu zvanično pozvali sa ponudom

"O tom potom": Vladeta Janković za "Blic": Još me nisu zvanično pozvali sa ponudom

Blic 28.01.2022
Do ovog trenutka me niko još nije zvanično pozvao i ponudio mi kandidaturu za gradonačelnika, kaže za "Blic" profesor Vladeta Janković. Oko toga da bivši diplomata bude prvi na listi ujedinjene opozicije za beogradske izbore saglasili su se sinoć… »
"Ne bih spekulisao": Jeremić o kandidaturi Vladete Jankovića za gradonačelnika Beograda

"Ne bih spekulisao": Jeremić o kandidaturi Vladete Jankovića za gradonačelnika Beograda

Blic 28.01.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić rekao je povodom informacije koja se pojavila u medijima da će Vladeta Janković, diplomata i od osnivača prvobitne DSS, biti kandidat opozicije za gradonačelnika Beograda, da ne bi spekulisao o bilo kojim… »
Jeremić o Vladeti Jankoviću: Ne želim da spekulišem o individualnim rešenjima

Jeremić o Vladeti Jankoviću: Ne želim da spekulišem o individualnim rešenjima

N1 Info 28.01.2022
Predsednik Narodne stranke Vuk Jeremić je, povodom informacija da je na sastanku lidera dela opozicionih stranaka postignuta saglasnost da profesoru Vladeti Jankoviću predlože da bude kandidat za gradonačelnika Beograda, izjavio da ne želi da… »

Vesti dana »