Povezane vesti

Vilander: Novak će na kraju imati najviše titula

Vilander: Novak će na kraju imati najviše titula

Vesti online 28.01.2022
Novak Đoković ove godine ne igra na Australijan openu, ali se o njemu i dalje priča. Najbolji svetski teniser neizostavan je faktor kada se govori o GOAT trci i tome ko će na kraju biti najuspešniji igrač svih vremena. Mats Vilander, koji godinama… »
Cicipas: Medvedev nije najzrelija osoba, ali uz Nadala najveći borac

Cicipas: Medvedev nije najzrelija osoba, ali uz Nadala najveći borac

Nova 28.01.2022
Grčki teniser Stefanos Cicipas je nakon poraza od Danila Medvedeva u polufinalu Australijan opena negirao navode da je komunicirao sa ocem i trenerom Apostolosom, a prokomentarisao je i ponašanje svog protivnika. Cicipas je izgubio sa 7:6, 4:6, 6:4, 6:1… »
I dalje sanja dva poraza od Novaka: Traume iz Australije koje progone Rafu

I dalje sanja dva poraza od Novaka: Traume iz Australije koje progone Rafu

Nova 28.01.2022
Rafael Nadal na pragu je svoje prve titule na Australijan openu od 2009. godine, ako je osvoji, nema dileme - biće mu to najslađi Grend slem. Ozbiljnu je pauzu napravio Nadal, Novak Đoković je 2008. osvojio svoj prvi Australijan open, naredne godine… »
Šta priča ovaj: Čovek?! Čuveni teniser promenio mišljenje o Đokoviću: Do juče ga kritikovao, sad iznenadio sve(t)

Šta priča ovaj: Čovek?! Čuveni teniser promenio mišljenje o Đokoviću: Do juče ga kritikovao, sad iznenadio sve(t)

Sportal blic 28.01.2022
je doživeo mnogo toga što sigurno nije zaslužio. I to je svima jasno. Najbolji na svetu je bio na meti brojnih kritika a naravno da je to iskoristio i kako bi se obratio široj javnosti. I onda je sve šokirao. Bivši teniski šampion Mats Vilander, a… »
‘Može svake godine tri Gren Slema da osvoji’: Vilander promenio ‘ploču’!

‘Može svake godine tri Gren Slema da osvoji’: Vilander promenio ‘ploču’!

Hot sport 28.01.2022
Nekada ga je kritikovao, sada ga hvali! Novak Đoković našao se u žiži javnosti kada je odbijena njegova viza za ulazak u Australiju.. Samim tim, najbolji teniser svih vremena nije mogao da nastupi na Australijan openu, pa upravo iz tog razloga je… »
To što je rafa pričao... Sve će se promeniti za 2 dana: Beker uporedio Nadala i Đokovića - Tu je bolji od Novaka!

To što je rafa pričao... Sve će se promeniti za 2 dana: Beker uporedio Nadala i Đokovića - Tu je bolji od Novaka!

Mondo 28.01.2022
Izgleda da Boris Beker najavljuje titulu Rafaela Nadala. Izgleda da Boris Beker najavljuje titulu Rafaela Nadala. Za titulu na Australijan openu boriće se Danil Medvedev i Rafael Nadal, a koji god od njih dvojice da pobedi - "skinuće" Novaka Đokovića… »
Ko će na kraju imati najviše GS trofeja? Ovo je Vilanderova prognoza!

Ko će na kraju imati najviše GS trofeja? Ovo je Vilanderova prognoza!

Sportske.net 28.01.2022
Najbolji španski teniser Rafael Nadal će u nedelju imati priliku da uđe u istoriju kao prvi teniser koji je osvojio više od 20 Gren Slem trofeja. Poslednja prepreka u Melburnu biće mu Rus Danil Medvedev, a ukoliko bi Nadal uspeo da trijumfuje, to bi… »
Nadal izjavom iznenadio teniski svet: Razmišljao sam da mi Australijan open bude poslednji turnir u karijeri

Nadal izjavom iznenadio teniski svet: Razmišljao sam da mi Australijan open bude poslednji turnir u karijeri

Večernje novosti 28.01.2022
FOTO: AP/Tanjug Da je Špancu neko rekao pre nekoliko meseci da će biti ovde sigurno je da mu ne bi verovao. Razlog je povreda stopala. Posle pobede nad Beretinijem, "bik sa Majorke" je istakao da je u jednom momentu razmišljao da mu turnir u Melburnu… »
Medvedev i Nadal u finalu Australian Opena

Medvedev i Nadal u finalu Australian Opena

Al Jazeera 28.01.2022
Rus Danil Medvedev i Španac Rafael Nadal igrat će u finalu Australian Opena. Nedjeljni okršaj pažljivo će pratiti Novak Đoković, koji će, u slučaju trijumfa Medvedeva, ostati bez prvog mjesta na ATP listi, dok bi Nadal pobjedom stigao do rekordne… »
Cicipas o ''nezrelom'' Medvedevu: ''Neće on moći još dugo tako...''

Cicipas o ''nezrelom'' Medvedevu: ''Neće on moći još dugo tako...''

Sportske.net 28.01.2022
Stefanos Cicipas nije uspeo danas da izađe na kraj sa Danilom Medvedevim, Rus je slavio sa 3:1 u setovima i izvorio plasman u finale Australijan opena, a njihov duel je obeležio i žestok protest Medvedeva jer glavni sudija Kampistol nije sankcionisao… »
Mekinro: Svi su pričali o Đokoviću, zaboravili su na Nadala

Mekinro: Svi su pričali o Đokoviću, zaboravili su na Nadala

N1 Info 28.01.2022
Legendarni Džon Mekinro izjavio je da je Rafael Nadal najskromniji šampion kojeg je upoznao, te je dodao da je španski teniser potpuno zasluženo stigao do finala Australijan opena. Nadal će se u nedelju boriti za 21. grend slem titulu, pošto je… »
"Izvini, kajem se 100%" - ovako se rus izvinjavao: Napravio nezapamćen skandal, pa prišao sudiji! (video)

"Izvini, kajem se 100%" - ovako se rus izvinjavao: Napravio nezapamćen skandal, pa prišao sudiji! (video)

Mondo 28.01.2022
Drugi teniser sveta pokazao da nije mislio baš sve što je rekao tokom meča. Drugi teniser sveta pokazao da nije mislio baš sve što je rekao tokom meča. Ruski teniser Danil Medvedev imaće priliku da se domogne prvog mesta na ATP listi i drugog grend… »
"Razmišljao sam da se ovde oprostim od: Svega!" Nadal šokirao celu planetu: Imam problem koji ne može da se popravi

"Razmišljao sam da se ovde oprostim od: Svega!" Nadal šokirao celu planetu: Imam problem koji ne može da se popravi

Sportal blic 28.01.2022
, a onda je u izjavi na konferenciji za štampu šokirao mnoge priznanjem da je razmišljao o prestanku igranja tenisa. Podsetimo, njegov plasman u finale nikako ne ide na ruku trenutno prvom teniseru sveta, jer će Rafa imati priliku da se bori za… »
Beker: Nadal je legenda, opušteniji je od Đokovića

Beker: Nadal je legenda, opušteniji je od Đokovića

Nova 28.01.2022
Legendarni nemački teniser i bivši trener Novaka Đokovića, Boris Beker, prokomentarisao je plasman Rafaela Nadala u finale Australijan opena. Nadal je sa 3:1 u setovima pobedio Italijana Mateo Beretinija, a kasnije je saznao da će igrati protiv… »
Još jedan razlog zašto Novaku ne odgovara da Nadal osvoji Melburn!

Još jedan razlog zašto Novaku ne odgovara da Nadal osvoji Melburn!

Sportske.net 28.01.2022
Australijan open je ušao u samu završnicu, tokom vikenda saznaćemo imena pobednika i u muškoj, i u ženskoj konkurenciji, iako je za nas pravi pobednik bio poznat još pre početka ovog turnira - Novak Đoković, kome iz poznatih razloga nije… »
Cicipas nakon poraza u polufinalu AO: Danil nije najzrelija osoba…

Cicipas nakon poraza u polufinalu AO: Danil nije najzrelija osoba…

Vesti online 28.01.2022
Grčki teniser Stefanos Cicipas negirao je navode da tokom mečeva komunicira sa trenerom i ocem Apostolosom, te je dodao da zbog stalnih priča o tome sudije nepravedno obraćaju pažnju samo na njegov boks. Cicipas je izgubio u polufinalu Australijan… »
Na pragu novi skandal: Da li je AO "cenzurisao" Medvedeva? /video/

Na pragu novi skandal: Da li je AO "cenzurisao" Medvedeva? /video/

Sportal blic 28.01.2022
se plasirao u finale Australijan opena, , kom nije dozvoljeno da nastupi u Melburnu, nakon što mu je ukinuta viza, a on deportovan. Ipak, na zvaničnom Tviter nalogu turnira se pojavio video snimak izjave Rusa, ali odlučeno je da se "iseče" baš taj… »
Nadal šokirao sve - hteo da se penzioniše u Melburnu! Rafa priznao: Razmišljao sam o kraju karijere!

Nadal šokirao sve - hteo da se penzioniše u Melburnu! Rafa priznao: Razmišljao sam o kraju karijere!

Mondo 28.01.2022
Rafael Nadal je na konferenciji za medije otkrio detalj koji je iznenadio mnoge. Rafael Nadal je na konferenciji za medije otkrio detalj koji je iznenadio mnoge. Igraće Rafael Nadal u finalu Australijan opena. Pokušaće u nedelju da pobedi Danila… »
Ovako su Cicipasa uhvatili u prevari! Medvedev psovao sudiju, ali je bio u pravu - ona je to dokazala! (video)

Ovako su Cicipasa uhvatili u prevari! Medvedev psovao sudiju, ali je bio u pravu - ona je to dokazala! (video)

Mondo 28.01.2022
Ruski teniser bio je veoma grub u svađi sa sudijom, ali su njegove reči dobile potvrdu zbog tajne operacije organizatora. Ruski teniser bio je veoma grub u svađi sa sudijom, ali su njegove reči dobile potvrdu zbog tajne operacije organizatora. Danil… »
"Ma šalim se, Novak bi osvojio AO" Teniska legenda bacila Nadalu rukavicu u lice pred finale: Đoković će imati najviše…

"Ma šalim se, Novak bi osvojio AO" Teniska legenda bacila Nadalu rukavicu u lice pred finale: Đoković će imati najviše…

Sportal blic 28.01.2022
je bio prvi teniser koji se plasirao u ovogodišnje finale , a onda je saznao da će u meču za trofej igrati protiv . Ruski teniser će pokušati da ga zaustavi u pohodu na 21. grend slem pehar, ali i da bi on samim tim izbiti na čelo ATP liste. Iako u… »
Medvedev - misliću na Novaka: Rus govorio o Đokoviću pred finale Australijan opena

Medvedev - misliću na Novaka: Rus govorio o Đokoviću pred finale Australijan opena

Večernje novosti 28.01.2022
FOTO: Tanjug Nakon velike borbe u polufinalu je Danil Medvedev savladao Stefanosa Cicipasa. - Obojica smo mladi, počelo je sve u Majamiju. Svaki meč je poseban protiv Cicipasa, moramo da se sastajemo u finišu turnira jer smo u vrhu. Zadovoljan sam što… »
Medvedev priznao da je pogrešio: Kajem se, jedna stvar me je dovela do ludila

Medvedev priznao da je pogrešio: Kajem se, jedna stvar me je dovela do ludila

Večernje novosti 28.01.2022
FOTO: Tanjug Rus je slavio u četiri seta - 7:6(5), 4:6, 6:4, 6:1 i na taj način stigao do drugog vezanog finala u Melburnu, gde će odmeriti snage sa Rafaelom Nadalom. - Bio je čudan meč. Obojica smo imali uspone i padove. Promašivali smo udarce koje… »
"Đoković će imati najviše grend slem titula": Vilander veruje da će Novak biti rekorder

"Đoković će imati najviše grend slem titula": Vilander veruje da će Novak biti rekorder

Večernje novosti 28.01.2022
FOTO: AP Rafael Nadal je uspeo da se plasira u finale turnira u Melburnu i imaće priliku da dođe do 21. grend slem titula. Ukoliko bi slavio prestigao bi Đokovića i Federera. - Rafa će imati najviše slemova od njih trojice? Ja bih njega uvek stavio… »
Ko će u nedelju ispisati istoriju tenisa? Svi se pitaju da li će Đoković gledati finale!

Ko će u nedelju ispisati istoriju tenisa? Svi se pitaju da li će Đoković gledati finale!

Vesti online 28.01.2022
Španac Rafael Nadal i Rus Danil Medvedev igraće u nedelju u finalu Australijan opena. Nadal ima šansu da postane rekorder po broju grend slem titula, pošto će u Melburnu juriti 21. titulu na najvećim turnirima. Ako trijumfuje u Australiji imaće… »
Danil: Spreman sam za Rafu, verujem da će Novak gledati

Danil: Spreman sam za Rafu, verujem da će Novak gledati

N1 Info 28.01.2022
Drugi teniser sveta Danil Medvedev izjavio je da je spreman za duel sa Rafaelom Nadalom u finalu Australijan opena. Rus je u polufinalu nadigrao Stefanosa Cicipasa 7:6 (5), 4:6, 6:4, 6:1. Medvedev će na drugom uzastopnom grend slemu igrati finale, pošto… »
Cicipas se ne smiruje posle poraza, opleo po srpkinji i medvedevu: To je najsmešniji trenutak na AO, Danil je nezreo

Cicipas se ne smiruje posle poraza, opleo po srpkinji i medvedevu: To je najsmešniji trenutak na AO, Danil je nezreo

Sportal blic 28.01.2022
je učešće na Australijan openu od velikog rivala, . Od ranije je poznato da je Grk u lošim odnosima sa drugim teniserom sveta, a tome najbolje svedoči njihov "hladan" pozdrav na mreži nakon meča. Cicipas je nakon meča istakao da je osećao da je… »
Misliću na Novaka - Medvedev provocira pred finale sa Rafom! Lepotica postavila pitanje koje je iznerviralo Australiju!

Misliću na Novaka - Medvedev provocira pred finale sa Rafom! Lepotica postavila pitanje koje je iznerviralo Australiju!

Mondo 28.01.2022
Danil Medvedev je ponovo pričao o Novaku, a devojka Tonija Parkera je postavila zanimljivo pitanje. Danil Medvedev je ponovo pričao o Novaku, a devojka Tonija Parkera je postavila zanimljivo pitanje. Sve dileme su rešene. Za pehar Australijan opena u… »
Đoković je najveći gubitnik Australijan opena: Medvedev ili Nadal uzimaju Novaku ono što je njegovo

Đoković je najveći gubitnik Australijan opena: Medvedev ili Nadal uzimaju Novaku ono što je njegovo

Večernje novosti 28.01.2022
FOTO: Tanjug Protivnik Medvedeva u finalu biće Španac Rafael Nadal, koji je u prvom meču polufinala pobedio Italijana Matea Beretinija sa 3:1. Medvedev će u finalu pokušati da dođe do prve titule u Melburnu, ukupno druge na grend slemovima, i prvog… »
Neka se spremi Rafa: Medvedev u finalu Australijan opena

Neka se spremi Rafa: Medvedev u finalu Australijan opena

Vesti online 28.01.2022
Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u finale Australijan opena, pošto je u drugom polufinala savladao Grka Stefanosa Cicipasa rezultatom 3:1, po setovima 7:6 (7;5), 4:6, 6:4, 6:1. Meč je trajao dva sata i 33 minuta. Rus je ponovio uspeh od prošle… »
Novak je mogao da osvoji da ga nisu deportovali: Moćna poruka legende za teniski svet - "Imaće više titula od Nadala!"

Novak je mogao da osvoji da ga nisu deportovali: Moćna poruka legende za teniski svet - "Imaće više titula od Nadala!"

Mondo 28.01.2022
Španac u nedelju ima šansu da osvoji 21. grend slem i postane rekorder, ali čovek kojeg mnogi smatraju za Novakovog "hejtera" misli da će Đoković na kraju priče biti najuspešniji teniser. Španac u nedelju ima šansu da osvoji 21. grend slem i… »
Medvedev o Novaku i kako će Srbin gledati finale!

Medvedev o Novaku i kako će Srbin gledati finale!

Sportske.net 28.01.2022
Australijan open se približava kraju. U muškom singlu je ostalo da se odigra samo jedan meč, a to je finalni duel između Medvedeva i Nadala, onaj koji niko nije želeo u Srbiji. Medvedev je posle pobede nad Cicipasom stigao i da prokomentariše… »
Medvedev o vređanju sudije: Ranije sam bio mnogo luđi

Medvedev o vređanju sudije: Ranije sam bio mnogo luđi

Nova 28.01.2022
Danil Medvedev pobedio je Stefanosa Cicipasa sa 7:6, 4:6, 6:4, 6:1 i plasirao se u finale Australijan opena, a posle meča objasnio je sukob sa sudijom. Ruski teniser ušao je u klinč sa sudijom koga je propisno izvređao na kraju drugog seta. Bio je… »
Novak će gledati moje i nadalovo finale: Izjava Rusa o kojoj se priča - pitali ga o Rafi, a on iznenadio Australijance!

Novak će gledati moje i nadalovo finale: Izjava Rusa o kojoj se priča - pitali ga o Rafi, a on iznenadio Australijance!

Mondo 28.01.2022
Rus će se boriti za drugi grend slem trofej i prvo mesto na ATP listi. Rus će se boriti za drugi grend slem trofej i prvo mesto na ATP listi. Finale je zakazano! Danil Medvedev je savladao Stefanosa Cicipasa i plasirao se u svoje drugo uzastopno finale… »
Novače, za koga ćeš navijati? Jedno sigurno gubiš: Moćni Rus u finalu - hoće 1. mesto, ali Rafa ide po rekord!

Novače, za koga ćeš navijati? Jedno sigurno gubiš: Moćni Rus u finalu - hoće 1. mesto, ali Rafa ide po rekord!

Mondo 28.01.2022
Nadal i Medvedev će igrati u finalu Australijan opena. Za koga će Novak navijati? Nadal i Medvedev će igrati u finalu Australijan opena. Za koga će Novak navijati? Danil Medvedev će se sa Rafaelom Nadalom boriti za titulu na Australijan openu! Njih… »

Vesti dana »