Povezane vesti

Srpkinja sam u srcu: Francuskinja pobedu u Melburnu slavila sa "idemo bre", pa objasnila što ne igra za Srbiju!

Srpkinja sam u srcu: Francuskinja pobedu u Melburnu slavila sa "idemo bre", pa objasnila što ne igra za Srbiju!

Večernje novosti 29.01.2022
Foto: EPA-EFE/ ALI HAIDER Osvajačica titule u mešovitom dublu, zajedno sa hrvatskim teniserom Ivanom Dodigom.ivan dodig NJen otac Dragan je bio poznati rukometaš rođen na Kosovu i Metohiji. NJena majka DŽenita Helić rođena je u Prijepolju i… »
"Srpkinja sam u srcu": Kristina poreklom sa Kosmeta osvojila AO, evo zašto ne igra za Srbiju /video/

"Srpkinja sam u srcu": Kristina poreklom sa Kosmeta osvojila AO, evo zašto ne igra za Srbiju /video/

Sportal blic 29.01.2022
je u petak postala šampionka Australijan opena u konkurenciji miks dublova, francuska teniserka srpskog porekla ima izuzetno zanimljivu životnu priču. U paru sa Hrvatom Ivanom Dodigom je Kristina osvojila trofej u Melburnu, njen osmi na grend slemovima… »
Srpkinja sam u srcu! Kristina poreklom sa Kosova slavila pobedu u Melburnu sa "idemo bre", evo zašto ne igra za Srbiju

Srpkinja sam u srcu! Kristina poreklom sa Kosova slavila pobedu u Melburnu sa "idemo bre", evo zašto ne igra za Srbiju

Mondo 29.01.2022
Upoznajte francusku teniserku Kristinu Mladenović, zanimljive životne priče i srpskog imena i prezimena, koja je u petak osvojila miks dubl na Australijan openu. Upoznajte francusku teniserku Kristinu Mladenović, zanimljive životne priče i srpskog… »

Vesti dana »