Povezane vesti

"Krivila sam sebe što bolest nisam otkrila na vreme": Voditeljka Dnevnika vodila opaku bitku sa rakom, sada o svemu…

"Krivila sam sebe što bolest nisam otkrila na vreme": Voditeljka Dnevnika vodila opaku bitku sa rakom, sada o svemu…

Blic 29.01.2022
Voditeljka “Dnevnika 2” na RTS, ove godine obeležava tri decenije od kako je postala deo Javnog medijskog servisa Srbije. Ivona Pantelić na početku je bila honorarac, da bi 1995. godine postala stalni član ove medijske kuće. Razmišljala je da… »
Voditeljka RTS-a o teškoj borbi s karcinomom: Plašila sam se sažaljenja

Voditeljka RTS-a o teškoj borbi s karcinomom: Plašila sam se sažaljenja

Nova 29.01.2022
Voditeljka "Dnevnika 2" Ivona Pantelić prošla je kroz težak period kada joj je otkriven rak, a svojoj borbi otvoreno je govorila. „Meni je bilo mnogo lakše kada sam otvoreno pričala o svemu. Generalno polazim od toga da se ništa ne može sakriti i… »
Krivila sam sebe što nisam otkrila bolest na vreme! Voditeljka otvorila dušu o teškoj borbi: Nisam htela da me sažaljevaju!

Krivila sam sebe što nisam otkrila bolest na vreme! Voditeljka otvorila dušu o teškoj borbi: Nisam htela da me sažaljevaju!

Kurir 29.01.2022
Voditeljka "Dnevnika 2" Ivona Pantelić prošla je kroz težak period kada joj je otkriven rak, a svojoj borbi otvoreno je govorila. - Meni je bilo mnogo lakše kada sam otvoreno pričala o svemu. Generalno polazim od toga da se ništa ne može sakriti i… »

Vesti dana »