Povezane vesti
Pregovarači iz Neuma poručili: Ostvaren napredak, razgovori će biti nastavljeni
Al Jazeera 30.01.2022
Bez konkretnog dogovora okončani su trodnevni razgovori o izmjenama izbornog zakonodavstva BiH. Pregovarači kažu da je u Neumu ipak ostvaren određeni napredak – prije svega u vezi sa pitanjem tehničkog unapređenja izbornog procesa. Ali, za suštinske… »
Šehić: Građani BiH se opet guraju u tri etničke kolone
Al Jazeera 30.01.2022
Trodnevni razgovori o izmjenama Izbornog zakona Bosne i Hercegovine u Neumu okončani su bez konkretnog dogovora. Učesnici razgovora kažu da je ipak ostvaren određeni napredak u vezi s nizom pitanja. To će biti osnova za nastavak razgovora koji bi se… »
Pregled ključnih poruka nakon pregovora u Neumu
Al Jazeera 30.01.2022
Trodnevni razgovori o izmjenama izbornog zakona Bosne i Hercegovine u Neumu, okončani su bez konkretnog dogovora. Učesnici razgovora kažu kako je ipak ostvaren određeni napredak po nizu pitanja. To će biti osnova za nastavak razgovora koji bi se trebali… »
Pregovori u Neumu završeni, ali bez konkretnog dogovora
Al Jazeera 30.01.2022
Trodnevni razgovori o izmjenama izbornog zakona Bosne i Hercegovine u Neumu, okončani su bez političkog dogovora, uprkos međunarodnoj medijaciji. Završeni su pregovori o izmjenama izbornog zakonodavstva koji su tri dana, uz međunarodnu medijaciju, vođeni… »
Vesti dana »

Guranje sa žandarmerijom u Zaječaru: Skupština grada usvojila dnevni red, a potom je proglašena pauza (foto, video)
Blic pre 38 minutajoš 30 povezanih

Mediji: Otac Predraga Koluvije prodaje konoplju preko firme Jovanjica Nova
Novi magazin pre 4 satijoš 5 povezanih