Povezane vesti
U kovid bolnicama na jugu Srbije 430 pacijenata
Južne vesti 30.01.2022
U poslednja 24 sata od kovida je preminulo 57 osoba u Srbiji, a u kovid bolnicama u Nišu, Vranju, Leskovcu i Kruševcu ukupno je na lečenju 430 pacijenata. Od ukupnog broja testiranih, virus je potvrđen kod još 13.153 građana. Nadležni i dalje ne… »
U Jablaničkom okrugu 246 pozitivnih osoba
Jug press 30.01.2022
LESKOVAC-VLASOTINCE-LEBANE-MEDVEĐA-BOJNIK-CRNA TRAVA U poslednja 24 sata od 539 rezultata za Jablanički okrug, od toga za grad Leskovac 327 sa pozitivnim nalazom je 246 rezultata, saopštio je Zavod za javno zdravlje iz Leskovca. Od toga 126 osoba je sa… »
U Leskovcu još 126 novoobolelih, među njima 16 učenika i osmoro dece
Jugmedia 30.01.2022
U poslednja 24 sata od 539 testiranih u Jablaničkom okrugu, a od ovog broja samo u Leskovcu testirano je 327 osoba, njih 246 je sa pozitivnim nalazom na korona virus. 126 osoba je sa teritorije grada Leskovca, 76 iz Vlasotinca, 21 osoba je iz Lebana, 12… »
Vesti dana »
Tokom večeri bez zadržavanja na naplatnim stanicama auto-puteva: Evo kakvo je stanje na graničnim prelazima
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana
Pijan tukao ženu cepanicom u glavu Užas u Zemunu: Uhapšen zbog nasilja u porodici
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Zelenski objavio spisak! Neko od njih će zameniti drugog čoveka Ukrajine: "Možda bih mogao i da živim bez njega"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
(Video) Alkohol, psihijatar i razvod Vlada iz "Magla benda" o teškom periodu kroz koji je prošao: "Bože, meni ni lekovi ne mogu da pomognu, ja nisam dobro i dalje"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Čučković: Novi savski most biće 3 puta veći od starog, "krtice" za kopanje metroa stižu uskoro
Blic pre 4 satijoš 1 povezana



