Povezane vesti

Vlahovićev dolazak u Juventus je senzacionalna greška: Čuveni Italijan izjavom o Dušanu uzburkao strasti!

Vlahovićev dolazak u Juventus je senzacionalna greška: Čuveni Italijan izjavom o Dušanu uzburkao strasti!

Večernje novosti 30.01.2022
FOTO: Instagram/Juventus Dušan Vlahović je postao novi fudbaler Juventusa, četvrti najskuplji fudbaler italijanske "stare dame", a najskuplji srpski igrač ikada... Dugo se tipovalo da bi karijeru mogao da nastavi u Arsenalu ili Totenhemu, a sada se… »
Čuveni italijan poručuje: ‘Vlahovićev dolazak u Juventus je senzacionalna greška!’

Čuveni italijan poručuje: ‘Vlahovićev dolazak u Juventus je senzacionalna greška!’

Hot sport 30.01.2022
Nekadašnji fudbaler smatra da su Arsenal i Totenhem bili daleko bolje opcije! Srpski reprezentativac, Dušan Vlahović, nedavno je postao novi fudbaler Juventusa. Vlahović je četvrti najskuplji fudbaler ‘Stare dame‘ u istoriji kluba. Dugo se… »
„Vlahović napravio veliku grešku što je izabrao Juve, a ne Arsenal i Totenhem“

„Vlahović napravio veliku grešku što je izabrao Juve, a ne Arsenal i Totenhem“

N1 Info 30.01.2022
Bivši italijanski reprezentativac Antonio Kasano smatra da je za Dušana Vlahovića bilo bolje da je umesto Juventusa izabrao Arsenal ili Totenhem. Srpski reprezentativac prešao je iz Fiorentine u Juventus za 80 miliona evra i postao četvrti… »
Legendarni Bufon oduševljen vlahovićem: "Kad sam ja igrao nije bilo takvih napadača, on ima nešto drugačije"

Legendarni Bufon oduševljen vlahovićem: "Kad sam ja igrao nije bilo takvih napadača, on ima nešto drugačije"

Sportal blic 29.01.2022
Legendarni italijanski golman , biranim rečima je govorio o srpskom napadaču Vlahović poslednjih dana puni naslovnice italijanske štampe, a razlog je njegov bombastičan prelazak iz Fiorentine u redove Juventusa kojim je postao i najskuplji srpski… »

Vesti dana »