Povezane vesti

Zauvek napušta Srbiju? Iva Grgurić otkrila sve o vezi sa bogatašem, pa otkrila detalje o gej aferi koja trese region!

Zauvek napušta Srbiju? Iva Grgurić otkrila sve o vezi sa bogatašem, pa otkrila detalje o gej aferi koja trese region!

Alo 30.01.2022
Razvezala jezik za goruće teme! Kao i svakog nedeljnog popodneva na programu televizije ''Pink'' je novo izdanja ''Premijera Vikend Specijala'', a direktno iz jedne prestoničke teretane uključio se reporter Nemanja Vujičić, koji je u razgovoru sa… »
Iva Grgurić pokazala lice bez šminke, a onda otkrila: "imam bogatog dečka, selim se iz Srbije"

Iva Grgurić pokazala lice bez šminke, a onda otkrila: "imam bogatog dečka, selim se iz Srbije"

Blic 30.01.2022
Bivša zadrugarka Iva Grgurić stala je pred kamere "Pinka" bez šminke na licu i tom prilikom otkrila da ima dečka bogataša. - Svaki dan idem u teretanu, super ide! Kod mene u životu ima svašta, mogla bih da napravim zaseban rijaliti šou. Ko kaže… »
Bivša voditeljka napušta Beograd! Otkrila da ima dobrostojećeg dečka i progovorila o udaji

Bivša voditeljka napušta Beograd! Otkrila da ima dobrostojećeg dečka i progovorila o udaji

Mondo 30.01.2022
Bivša voditeljka Pinka i pobednica Zadruge Iva Grgurić progovorila je o svom novom dečku, ali i otkrila da uskoro planira da putuje na drugi kontinent. Bivša voditeljka Pinka i pobednica Zadruge Iva Grgurić progovorila je o svom novom dečku, ali i… »

Vesti dana »