Povezane vesti
"Tzv. Kosovo je pre 'neuspela' nego suverena država"
Pravda 30.01.2022
Čelnik Slobodarske partije Austrije (FPO) Herbert Kikl kaže da je činjenica da tzv. Kosovo više liči na neuspelu nego na suverenu državu.Takođe, istakao je da je tamo i dalje raspoređena međunarodna vojna misija da održi bezbednost i spreči nasilje, a da… »
“Kosovo liči na neuspelu, ne na suverenu državu”
Vesti online 30.01.2022
Čelnik Slobodarske partije Austrije (FPO) Herbert Kikl kaže da je činjenica da Kosovo više liči na neuspelu nego na suverenu državu, da je tamo i dalje raspoređena međunarodna vojna misija da održi bezbednost i spreči nasilje, a da posebnu zabrinutost… »
Vesti dana »

Izbori na Kosovu se bliže, a Priština dodaje gas: Pritisci, incidenti i politički inženjering na delu: Kurti Srbe koristi kao metu za potkusurivanje
Blic pre 4 minutajoš 1 povezana

Rešena velika dilema: Evo ko ima prednost u saobraćaju: Bicikl, trotinet, automobil, i gde su među njima pešaci
Blic pre 19 minutajoš 1 povezana

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 7 satijoš 1 povezana