Povezane vesti

Otac Mateja Periša: Pokušao je još dva puta da zaustavi taksi, nada nije ugašena

Otac Mateja Periša: Pokušao je još dva puta da zaustavi taksi, nada nije ugašena

N1 Info 31.01.2022
Otac nestalog Splićanina Mateja Periša, za kojim već celi mesec traje potraga u Beogradu, izjavio je da mu je iz MUP-a Srbije obećano da će se potraga za njegovim sinom nastaviti dok ne bude pronađen i da mu to "u celoj muci daje snagu" i nadu "da… »
"Okolnosti ukazuju da je možda hteo da zavara trag": Kriminolog o sličnosti slučaja Mateja Periša i nestalog pevača: Telo…

"Okolnosti ukazuju da je možda hteo da zavara trag": Kriminolog o sličnosti slučaja Mateja Periša i nestalog pevača: Telo…

Blic 31.01.2022
Mladić iz Splita Matej Periš (27) nestao je, u noći između 30. i 31. decembra, kada je ostavio svoje drugove u beogradskom klubu "Gotik" i od tada mu se gubi svaki trag. Stručnjak za bezbednost iz kriminalnog centra DBA Ratomir Antonović kazao je da… »
"Nada se još nije ugasila": Nenad Periš: Matej je još dva puta pokušao da zaustavi taksi, želeo je negde da ode

"Nada se još nije ugasila": Nenad Periš: Matej je još dva puta pokušao da zaustavi taksi, želeo je negde da ode

Blic 30.01.2022
S obzirom na vreme koje je proteklo moja nada je smanjena, ali nije se ugasila i ja još mislim da će se potraga za mojim Matejem srećno završiti, izjavio jeNenad Periš otac, Mateja Periša koji je u noći između 30. i 31. decembra prošle godine… »

Vesti dana »