Povezane vesti

"Ovo govori jedan vrlo tužan otac koji traži svog sina" Nenad Periš: Mi još uvek tražimo živog čoveka, čoveka koji je…

"Ovo govori jedan vrlo tužan otac koji traži svog sina" Nenad Periš: Mi još uvek tražimo živog čoveka, čoveka koji je…

Blic 31.01.2022
- Matejev najbolji prijatelj mi je rekao: "Dva najbolja prijatelja sam imao. Hteo sam i jednog i drugog za kuma, a eto, prvog više nema, on je poginuo u saobraćajnoj nesreći pre nekoliko meseci, a evo nema mi sad ni Mateja". Možete misliti kako to… »
Mesec dana od nestanka Splićanina: Šta do sada znamo o slučaju Mateja Periša

Mesec dana od nestanka Splićanina: Šta do sada znamo o slučaju Mateja Periša

Nova 31.01.2022
Potraga za Matejem Perišem iz Splita, kome se gubi trag u noći između 30. i 31. decembra, kada izlazi iz kluba "Gotik", traje tačno mesec dana, a konkretan trag koji bi rešio slučaj i dalje se ne nazire. MUP je ranije objavio rekonstrukciju… »
Novi detalji van snimaka: "Matej je tri puta zaustavljao taksi!" Periš otkrio šta se dešavalo - Možda je sreo nekoga!

Novi detalji van snimaka: "Matej je tri puta zaustavljao taksi!" Periš otkrio šta se dešavalo - Možda je sreo nekoga!

Mondo 31.01.2022
Već mesec dana se danonoćno traga za mladim Splićaninom, a njegov otac ne gubi nadu. Već mesec dana se danonoćno traga za mladim Splićaninom, a njegov otac ne gubi nadu. Noć pred proslavu Nove godine, Splićanin Matej Periš je sa svojim društvom… »
Hrvatska policija opet dolazi u Srbiju posle mesec dana potrage za Matejem

Hrvatska policija opet dolazi u Srbiju posle mesec dana potrage za Matejem

Nova 31.01.2022
Punih mesec dana beogradska policija i dobrovoljci tragaju za Splićaninom Matejem Perišem (24) kome se svaki trag izgubio u Beogradu, kod restorana Savanova, a sada se očekuje da, još jednom, u posetu kolegama iz Beograda, dođu predstavnici hrvatske… »
Oglasio se Matejev otac posle 30 dana potrage! Nenad Periš uživo otkrio - ne gubim nadu, ali jedno otežava istragu!

Oglasio se Matejev otac posle 30 dana potrage! Nenad Periš uživo otkrio - ne gubim nadu, ali jedno otežava istragu!

Mondo 31.01.2022
Nastavlja se potraga za Matejem Perišem, a njegov otac ne gubi nadu da će zagrliti sina. Nastavlja se potraga za Matejem Perišem, a njegov otac ne gubi nadu da će zagrliti sina. Pune četiri nedelje traje potraga za nestalim Splićaninom Matejem… »
Mesec dana od nestanka Mateja Periša: Drugovi ćutanjem uneli dodatnu misteriju! Danas u Beograd opet stiže hrvatska policija

Mesec dana od nestanka Mateja Periša: Drugovi ćutanjem uneli dodatnu misteriju! Danas u Beograd opet stiže hrvatska policija

Kurir 31.01.2022
Poslednji dan januara ujedno je i 31. dan od početka potrage za nestalim hrvatskim državljaninom Matejem Perišem u Beogradu. Otac Nenad ne gubi nadu, iako ništa do sada nije ukazalo na to da je Matej živ. Ali, nema dokaza ni da se utopio. Potraga se… »

Vesti dana »