Povezane vesti

Evo ko je sinoć izbačen iz "Zadruge 5": Nije mogla da prestane da plače! "Nema šta mi se nije desilo tamo"

Evo ko je sinoć izbačen iz "Zadruge 5": Nije mogla da prestane da plače! "Nema šta mi se nije desilo tamo"

Blic 31.01.2022
Pevačica Sandra Čaprić sinoć je izbačena iz "Zadruge 5", budući da je imala najmanje glasova publike. Sandra je bila nominovana sa Anom Jovanović, a u igri za dupliranje glasova nijedna od njih dve nije uspela da odnese pobedu. - Jedna ima 92%… »
Tara je veštica, omađijala me! Ša šokira izjavama, ali tu nije stao, opleo po Dalili i Caru, priznao sve o vezi sa Monikom…

Tara je veštica, omađijala me! Ša šokira izjavama, ali tu nije stao, opleo po Dalili i Caru, priznao sve o vezi sa Monikom…

Kurir 31.01.2022
Nenad Aleksić Ša je u "Zadrugu 5" ušao da bi pokazao pravu sliku o sebi ili je bar tako prvobitno pričao. Međutim, reper je doneo novu odluku da i ovaj put pogazi svoje dostojanstvo i pomirio se sa Tarom Simov. On je u toku sinoćnje epizode… »
Nije imala nikakve šanse u zadruzi: Kad je ušla u studio raspala se od plača kad ju je ugledala, a onda otkrila šta ima s…

Nije imala nikakve šanse u zadruzi: Kad je ušla u studio raspala se od plača kad ju je ugledala, a onda otkrila šta ima s…

Kurir 31.01.2022
Sandra Čaprić i Ana Jovanović bile su nomiinovane za izbacivanje iz rijalitiija, a Sandra nije imala nikakve šanse, budući da je Ana imala 92 procenta, a Čaprićka samo 8 procenata glasova publike. Sandra Čaprić je zauvek napustila najgledaniji… »

Vesti dana »