Povezane vesti
Zločin nad Srbima za koji niko nije odgovarao: Formiran predmet zbog masakra nad Srbima u čajničkoj opštini
Večernje novosti 31.01.2022
SDT Ta informacija potvrđena je za Portal RTCG u odgovoru na pitanja o navodima da su pojedini crnogorski državljani učestvovali u zločinu nad Srbima u Čajniču. -Obaveštavamo vas da je u Specijalnom državnom tužilaštvu formiran predmet povodom… »
Konačno pravda za žrtve iz čajniča Tužilaštvo u Crnoj Gori počelo postupak protiv pripadnika ABiH (video)
Alo 31.01.2022
Specijalno državno tužilaštvo (SDT) Crne Gore potvrdilo je da je formiralo predmet zbog osnova sumnje da su u ratnom zločinu protiv civilnog stanovništva u Čajniču učestvovali i državljani Crne Gore, i u toku je istraga. "Obaveštavamo vas da je… »
SDT Crne Gore istražuje učešće njenih državljana u zločinu nad Srbima u Čajniču
RTV 31.01.2022
PODGORICA - Specijalno državno tužilaštvo (SDT) Crne Gore potvrdilo je da je formiralo predmet zbog osnova sumnje da su u ratnom zločinu protiv civilnog stanovništva u Čajniču učestvovali i državljani Crne Gore, i u toku je istraga… »
Tužilaštvo: Učešće crnogorskih državljana u zločinu nad Srbima u Čajniču u fazi izviđaja
Sputnik 31.01.2022
Specijalno državno tužilaštvo (SDT) Crne Gore formiralo je predmet zbog osnova sumnje da su u ratnom zločinu protiv civilnog stanovništva u Čajniču učestvovali i državljani Crne Gore, i u toku je izviđaj. Ta informacija potvrđena je za Portal… »
Vesti dana »
![100 dana od nesreće u Novom Sadu studenti obeležili blokadama saobraćaja](https://nstatic.net/037/38945037ewdaax.jpg)
100 dana od nesreće u Novom Sadu studenti obeležili blokadama saobraćaja
Bloomberg Adria pre 31 minutajoš 66 povezanih