Povezane vesti

Janković: Ja imam još neke uslove

Janković: Ja imam još neke uslove

Danas 31.01.2022
Svi članovi koalicije oko SSP, DS i NS podržali su predlog da Vladeta Janković bude kandidat za gradonačelnika Beograda. On je načelno prihvatio ponudu, ali će konačnu odluku saopštiti večeras nakon razgovora sa Draganom Đilasom, Vukom… »
Đilas iznad 70. mesta na listi koalicije oko SSP, DS i NS

Đilas iznad 70. mesta na listi koalicije oko SSP, DS i NS

Radio 021 31.01.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas neće biti među prvih 70 kandidata za poslanike na listi koalicije okupljene oko te stranke, Demokratske stranke (DS) i Narodne stranke (NS). Ovo javlja list "Nova" pozivajući se na neimenovani… »
Nova.rs saznaje: Đilas iznad 70. mesta na listi koalicije oko SSP, DS i NS

Nova.rs saznaje: Đilas iznad 70. mesta na listi koalicije oko SSP, DS i NS

Nova 31.01.2022
Dragan Đilas, lider Stranke slobode i pravde, neće biti ni među prvih 70 kandidata za poslanike na listi koalicije oko SSP, DS i NS, saznaje Nova.rs. Kako navodi naš izvor, predsednik SSP veruje da će ta koalicija osvojiti više od 70 mandata na… »
Vladeta Janković danas odlučuje o kandidaturi za gradonačelnika

Vladeta Janković danas odlučuje o kandidaturi za gradonačelnika

Nova 31.01.2022
Gotovo svi članovi koalicije oko SSP, DS i NS podržali su predlog da Zdravko Ponoš bude kandidat za predsednika Srbija, ali do ozvaničenja kandidature neće doći dok stav ne iznese i Skupština slobodne Srbije. Ta organizacija bi svoju odluku trebalo… »
Nova: Đilas neće biti među prvih 70 kandidata za poslanike koalicije oko SSP

Nova: Đilas neće biti među prvih 70 kandidata za poslanike koalicije oko SSP

N1 Info 31.01.2022
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas neće biti među prvih 70 kandidata za poslanike na listi koalicije okupljene oko SSP, Demokratske stranke (DS) i Narodne stranke (NS), javlja danas list "Nova" pozivajući se na neimenovani izvor… »

Vesti dana »