Povezane vesti

Najveća je tuga njene majke i dece! Verica slomljena zbog smrti Ksenije Vučić - "Prijatelji mogu samo da urlaju od bola"

Najveća je tuga njene majke i dece! Verica slomljena zbog smrti Ksenije Vučić - "Prijatelji mogu samo da urlaju od bola"

Mondo 01.02.2022
Ksenija Vučić, poznata novinarka i bivša supruga predsednika Srbije Aleksandra Vučića iznenada je preminula u subotu, 29. januara u 56. godini u Beogradu. Ksenija Vučić, poznata novinarka i bivša supruga predsednika Srbije Aleksandra Vučića… »
Otišla je moja jedina sreća: Majka Ksenije Vučić se oprostila od preminule ćerke (foto)

Otišla je moja jedina sreća: Majka Ksenije Vučić se oprostila od preminule ćerke (foto)

Kurir 01.02.2022
Novinarka Ksenija Vučić, prva supruga predsednika Aleksandra Vučića, sahranjena je juče na Novom groblju, a najbliži se već danima opraštaju od nje. Od Ksenije Vučić putem čitulja danas se oprostila i njena majka Nada. - Juče, 31. januara… »
"Moja jedina sreća..." Bolne reči koje slamaju dušu! Ksenijina majka se zauvek oprostila od svog deteta (foto)

"Moja jedina sreća..." Bolne reči koje slamaju dušu! Ksenijina majka se zauvek oprostila od svog deteta (foto)

Srbija danas 01.02.2022
Majka Ksenije Vučić uputila je svojoj ćerki poslednji pozdrav. Ksenija Vučić, novinarka i prva supruga predsednika Aleksandra Vučića, preminula je 29. januara u 54. godini života. Od Ksenije Vučić putem čitulja se oprostila njena majka Nada. -… »
"Toliko planova si imala, tvoj amanet je moj zadatak" Voditeljka se oprostila od Ksenije Vučić

"Toliko planova si imala, tvoj amanet je moj zadatak" Voditeljka se oprostila od Ksenije Vučić

Blic 31.01.2022
Novinarka Ksenija Vučić i prva supruga predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koja je preminula 29. januara u 56. godini života, sahranjena je danas na Novom groblju u Beogradu, a poslednji pozdrav javno joj je uputila voditeljka "Pinka" Dea… »
(Video): Aleksandar Vučić objavio snimak uspomena Ksenije i njihove dece Danila i Milice

(Video): Aleksandar Vučić objavio snimak uspomena Ksenije i njihove dece Danila i Milice

Blic 31.01.2022
Novinarka Ksenija Vučić i prva supruga predsednika Srbije Aleksandra Vučića, koja je preminula 29. januara u 56. godini života, sahranjena je danas na Novom groblju u Beogradu. Kseniju Vučić na večni počinak ispratili su članovi porodice… »

Vesti dana »