Povezane vesti

Bakić: Pomogao bih Jankoviću, ali naš tim predvodi Dobrica Veselinović

Bakić: Pomogao bih Jankoviću, ali naš tim predvodi Dobrica Veselinović

Novi magazin 01.02.2022
Arhitekta Dragoljub Bakić izjavio je danas da je tačno da bi pomogao kandidatu za gradonačelnika Beograda Vladeti Jankoviću, ako postane prvi čovek glavnog grada nakon izbora, ali da je on član Ekološkog ustanka i koalicije "Moramo" i da njihov tim… »
Arhitekta Bakić: Alal vera Jankoviću, pomogao bih mu kao gradonačelniku

Arhitekta Bakić: Alal vera Jankoviću, pomogao bih mu kao gradonačelniku

Nova 01.02.2022
Ahitekta Dragoljub Bakić kaže za list "Nova" da apsolutno pozdravlja kandidaturu Vladete Jankovića za gradonačelnika Beograda i da bi mu pomogao. „Alal mu vera kad se u to upušta. Naravno da ćemo mi da se dogovaramo kako ćemo da razrešimo… »
Arhitekta Bakić: Alal vera Jankoviću, pomogao bih mu kao gradonačelniku

Arhitekta Bakić: Alal vera Jankoviću, pomogao bih mu kao gradonačelniku

Danas 01.02.2022
Ahitekta Dragoljub Bakić izjavio je da apsolutno pozdravlja kandidaturu Vladete Jankovića za gradonačelnika Beograda i da bi mu pomogao. „Alal mu vera kad se u to upušta. Naravno da ćemo mi da se dogovaramo kako ćemo da razrešimo zajednički… »
Arhitekta Bakić: Alal vera Jankoviću, pomogao bih mu kao gradonačelniku

Arhitekta Bakić: Alal vera Jankoviću, pomogao bih mu kao gradonačelniku

Radio sto plus 01.02.2022
„Alal mu vera kad se u to upušta. Naravno da ćemo mi da se dogovaramo kako ćemo da razrešimo zajednički problem koji postoji u Beogradu. Beograd je toliko devastiran. Lako ćemo tu Vladeta i ja da saradjujemo. Imam ja divne mlade arhitekte“… »
Arhitekta Bakić kaže da bi pomogao Vladeti Jankoviću kao gradonačelniku

Arhitekta Bakić kaže da bi pomogao Vladeti Jankoviću kao gradonačelniku

N1 Info 01.02.2022
Ahitekta Dragoljub Bakić izjavio je da apsolutno pozdravlja kandidaturu Vladete Jankovića za gradonačelnika Beograda i da bi mu pomogao. „Alal mu vera kad se u to upušta. Naravno da ćemo mi da se dogovaramo kako ćemo da razrešimo zajednički… »

Vesti dana »