Povezane vesti

“Gnušam se Nadala, on predstavlja neprijateljsku državu”: Čelnik Barselone otvoreno kritikuje Rafu

“Gnušam se Nadala, on predstavlja neprijateljsku državu”: Čelnik Barselone otvoreno kritikuje Rafu

Vesti online 01.02.2022
Španski teniser Rafael Nadal oduševio je brojne navijače osvajanjem Australijan opena i 21. grend slema, ali, po svemu sudeći nisu svi euforični zbog njegovog velikog uspeha. Naime, u Kataloniji ne vlada jednak entuzijazam za Nadalovim rezultatima… »
Bivši potpredsednik barse udario po nadalu: Muka mi je od Rafe, predstavlja neprijateljsku državu

Bivši potpredsednik barse udario po nadalu: Muka mi je od Rafe, predstavlja neprijateljsku državu

Večernje novosti 01.02.2022
Tanjug/AP Funkcioner Barselone, tačnije potpredsednik fondacije Alfons Godal imao je šta da kaže na račun Rafine pobede na prvom grend slemu. - Muka mi je od Rafaela Nadala od prvog dana. Stavljam ga u isti koš kao i reprezentaciju Španije, Real… »
Ne raduju se svi uspehu, ko se to gnuša Nadala?

Ne raduju se svi uspehu, ko se to gnuša Nadala?

Sportske.net 01.02.2022
Rafael Nadal osvojio je u nedelju 21. Grend slem titulu i tako postao prvi teniser kojem je to uspelo, ali se u Barseloni nisu previše radovali asu sa Balearskih ostrva, zbog separatističkih tenzija koje postoje u Kataloniji. Katalonija i Katalonci… »
Ne vole baš svi Španci Nadala: "gnušam se rafe, on predstavlja neprijateljsku državu!"

Ne vole baš svi Španci Nadala: "gnušam se rafe, on predstavlja neprijateljsku državu!"

Sportal blic 01.02.2022
Možda je uspeh u Melburnu dočekan sa velikim oduševljenjem u većem delu Španije, možda je svoj status sportskog božanstva sada zacementirao, ali definitivno nisu svi najsrećniji što je Majorčanin zaseo na Grend Slem presto i ide ka tome da bude… »
Nadalova titula podigla separatiste: Čelnik Barse pisao da mu je „muka od Rafe“

Nadalova titula podigla separatiste: Čelnik Barse pisao da mu je „muka od Rafe“

Nova 01.02.2022
Španija slavi titulu Rafaela Nadala, ali ne baš u potpunosti - Katalonci su iskoristili priliku da pošalju i separatističke poruke. Jedan španski satiričar kritikovao je Nadala jer se nije solidarisao sa Novakom Đokovićem, sarkastično je… »

Vesti dana »