Povezane vesti
Pijan ušao u suprotni smer i udario u auto: Izmereno da je vozač imao 2 promila
Nova 01.02.2022
Saobraćajna policija u Vranju zadržala je šezdesetjednogodišnjeg vozača iz ovog grada koji je vozio automobil marke „opel“ sa 2 promila alkohola u organizmu, a potom je udario u „ford“ koji se kretao iz suprotnog smera, a kojim je upravljao… »
Vranjanac izazvao udes: Vozio sa 2 promila pa udario u vozilo iz suprotnog smera
Kurir 01.02.2022
Saobraćajna policija u Vranju zadržala je vozača (61) iz ovog grada koji je vozio automobil marke “opel” sa 2 promila alkohola u organizmu, a potom je udario u “ford” koji se kretao iz suprotnog smera, a kojim je upravljao muškarac (70), saopštila je PU… »
Vozio sa 2,34 promila alkohola: Vranjska policija isključila vozača
Nova 01.02.2022
Saobraćajna policija u Bosilegradu, tokom redovne kontrole, isključila je iz saobraćaja dvadesetsedmogodišnjeg vozača iz okoline ovog mesta koji je upravljao automobilom marke „folksvagen“ sa 2,34 promila alkohola u organizmu. Vozaču je određeno… »
Vesti dana »

Šok! Evropa "minira" sastanak Trampa i Putina: Zvaničnici EU i Ukrajine ponudili kontrapredlog, žele da budu uključeni u pregovore!
Kurir pre 40 minutajoš 26 povezanih

Proradila i surdulička tiki-taka, Radnik naplatio sve protiv Čuke!
Sportske.net pre 25 minutajoš 41 povezana

Tragedija - Preminuo fudbaler koga je kod Loznice udario grom (foto)
Sportski žurnal pre 39 minutajoš 25 povezanih

Da li bi Ankoridž na Aljasci mogao biti mesto istorijskog sastanka; Makron: Budućnost Ukrajine se ne može odrediti bez Ukrajinaca
RTS pre 1 satjoš 150 povezanih

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature i porast toplote tokom vikenda
Naslovi.ai pre 2 satajoš 27 povezanih