Povezane vesti

Nosim masku da me ne prepoznaju, ljudima vidim suzu u oku: Emotivna ispovest Nenada Periša o boravku u Beogradu koja slama…

Nosim masku da me ne prepoznaju, ljudima vidim suzu u oku: Emotivna ispovest Nenada Periša o boravku u Beogradu koja slama…

Kurir 01.02.2022
Nenad Periš, otac Mateja Periša iz Splita koji je nestao pred Novu godinu u Beogradu i za kojim se još uvek traga, u današnjoj izuzuzetno emotivnoj izjavi za emisiju "Kec na jedanaest" na K1 televiziji, koja je sve u studiju naterala na iskrene suze… »
Mesec dana od nestanka Mateja: Devojka Splićanina o poslednjem razgovoru sa nestalim dečkom. Te noći se desilo nešto…

Mesec dana od nestanka Mateja: Devojka Splićanina o poslednjem razgovoru sa nestalim dečkom. Te noći se desilo nešto…

Kurir 01.02.2022
Prošlo je mesec dan od nestanka Splićanina Mateja Periša (27), a njegova devojka Sanja iz Splita jedinu ispovest od njegovog nestanka dala je ekskluzivno za Kurir. Podsetimo, Matej Periš nestao je noć uoči Nove godine, kada je istrčao iz kluba… »
Periš otkrio šta mu je rekao Matejev najbolji prijatelj: Bude suza, bude svega, fale nam određene kocke koje nismo još…

Periš otkrio šta mu je rekao Matejev najbolji prijatelj: Bude suza, bude svega, fale nam određene kocke koje nismo još…

Kurir 01.02.2022
Splićanin Matej Periš nestao je pre tačno mesec dana u Beogradu. Njegov otac Nenad Periš još se nalazi u gradu u kojem je njegov sin poslednji put viđen. - Matejev najbolji prijatelj mi je rekao: "Imao sam dva najbolja prijatelja. Hteo sam i jednog… »
Otac Mateja Periša zbunjen zbog jednog detalja iz noći nestanka sina: Meni je to jako čudno

Otac Mateja Periša zbunjen zbog jednog detalja iz noći nestanka sina: Meni je to jako čudno

Kurir 01.02.2022
Nenad Periš, otac nestalog Mateja Periša za kojim se u Beogradu traga mesec dana, smatra kako su Maja, a i prijatelji policiji rekli sve što znaju, a kažu da ne znaju ništa. Otac je u kontaktu i s MUP-om RH, čiji su se istražitelji uključili u… »
Otac nestalog Mateja o njegovom telefonu: Ta stvar mi je jako čudna

Otac nestalog Mateja o njegovom telefonu: Ta stvar mi je jako čudna

Nova 01.02.2022
Nenad Periš, otac nestalog Mateja Periša za kojim se u Beogradu traga mesec dana, smatra kako su Maja, a i prijatelji policiji rekli sve što znaju, a kažu da ne znaju ništa. Otac je u kontaktu i s MUP-om RH, čiji su se istražitelji uključili u… »

Vesti dana »