Povezane vesti

Vlahović konačno predstavljen u juventusu: Srpski as blistao na promociji – otkrio šta misli o Dibali i čuvenoj…

Vlahović konačno predstavljen u juventusu: Srpski as blistao na promociji – otkrio šta misli o Dibali i čuvenoj…

Hot sport 01.02.2022
Transfer koji je obeležio zimski prelazni rok u Evropi jeste prelazak Dušana Vlahovića iz Fiorentine u Juventus. Gigant iz Torina je za našeg golgetera iskeširao čak 75 miliona evra, a sada su svoju novu ‘sedmicu’ i predstavili. Vlahović na… »
Vlahović oduševljen: U DNK Juventusa je urezana želja za pobedama, izbor je bio prirodan

Vlahović oduševljen: U DNK Juventusa je urezana želja za pobedama, izbor je bio prirodan

Večernje novosti 01.02.2022
FOTO: Instagram/Juventus Strelac 17 ligaških golova zarađivaće u Torinu 7.000.000 evra godišnje i nije mu bilo teško da se odluči za ovaj klub, uprkos tome što je imao ponude Atletiko Madrida, Totenhema, Arsenala. - Lako mi je bilo da izaberem… »
Gde će vam duša? Pljuju Vlahovića, a prodaju njegov dres (foto)

Gde će vam duša? Pljuju Vlahovića, a prodaju njegov dres (foto)

Večernje novosti 01.02.2022
FOTO: AP/Tanjug Nisu na to gledali blagonaklono u Firenci, gde tradicionalno postoji veliki animozitet prema Juventusu, koji im već tri decenije krade najzvučnija imena - od Malog Bude do Vlahovića. Navijači Fiorentine, ali i sam klub potrudili su se… »
Jel vas bar malo sramota?: Licemerje na najvišem mogućem nivou – u Firenci označili Vlahovića kao izdajnika, a i dalje…

Jel vas bar malo sramota?: Licemerje na najvišem mogućem nivou – u Firenci označili Vlahovića kao izdajnika, a i dalje…

Hot sport 01.02.2022
Zaradili 75 miliona evra, ali i to im je malo… Saga oko Dušana Vlahovića nedavno se završila, pošto je srpski fudbaler prešao u Juventus za neverovatnih 75 miliona evra. Iako je Fiorentina lepo profitirala od ovog transfera, ljudima iz Viole nije… »
Vlahović na predstavljanju: Juve i ja imamo isti DNK

Vlahović na predstavljanju: Juve i ja imamo isti DNK

N1 Info 01.02.2022
Fudbalski klub Juventus na konferenciji za medije predstavio je svoje najveće pojačanje ove zime, Dušana Vlahovića, koji je došao iz Fiorentine u transferu vrednom preko 75.000.000 evra. Očekivano, interesovanja italijanskih medija bilo je veliko, a… »

Vesti dana »