Povezane vesti

Brejdi završio karijeru: Jedan od najvećih u istoriji sporta zvanično u penziji

Brejdi završio karijeru: Jedan od najvećih u istoriji sporta zvanično u penziji

Nova 01.02.2022
Tom Brejdi, najveći igrač američkog fudbala u istoriji tog sporta i zvanično se povukao. Tom Brejdi je informaciju objavio i na društvenim mrežama. Odigrao je 22 sezone u NFL ligi, od čega 20 sezona u Nju Ingland Petriotsima, a poslednje mečeve… »
Zvanično: Tom Brejdi završio karijeru!

Zvanično: Tom Brejdi završio karijeru!

N1 Info 01.02.2022
Legendarni kvoterbek Tom Brejdi zvanično je saopštio da odlazi u penziju. Posle 22 NFL sezone, tokom kojih je osvojio sedam titula, 44-godišnjak iz Kalifornije je rešio da se povuče. Odluku je objavio na društvenim mrežama. „Ovo mi je teško da… »
Kraj jedne ere: Brejdi se definitivno povukao – ‘Neću više igrati!’

Kraj jedne ere: Brejdi se definitivno povukao – ‘Neću više igrati!’

Hot sport 01.02.2022
Tom Brejdi, legendarni NFL igrač je završio karijeru posle 22 godine igranja. Poznati insajder Adam Šeftej je u subotu doneo informaciju da će se Brejdi povući, a onda je sada dobila zvaničnu potvrdu. Brejdi se prvo oglasio da nije doneo odluku o… »
Zvanično - Oprostio se Tom Brejdi

Zvanično - Oprostio se Tom Brejdi

Sportske.net 01.02.2022
Tom Brejdi danas je zvanično završio svoju profesionalnu karijeru. Posle 22 godine igranja američkog fudbala, najbolji kvoterbek u istoriji ovog sporta se oprostio. On je svoju odluku saopštio na društvenim mrežama. Brejdi je tokom svoje karijere… »
„Moja karijera je bila uzbudljiva vožnja i daleko izvan moje mašte“

„Moja karijera je bila uzbudljiva vožnja i daleko izvan moje mašte“

Nova 01.02.2022
Tom Brejdi, najuspešniji igrač u istoriji američkog fudbala zvanično je otišao u penziju, a uz to je napisao i emotivno pismo. Brejdi je informaciju o povlačenju objavio na društvenim mrežama, uz veoma dirljivu poruku. „Oduvek sam verovao da je… »

Vesti dana »