Povezane vesti

Šok ispovest krvave žene bez pamćenja sa krka: Spremala se za put, probudila se izudarana na stenama - seća se jednog!

Šok ispovest krvave žene bez pamćenja sa krka: Spremala se za put, probudila se izudarana na stenama - seća se jednog!

Mondo 01.02.2022
Danijela je pronađena na stenama na Krku u Hrvatskoj s potresom mozga i povredama na telu, a nije se sećala kako se zove i odakle je, dok je jedino umela da govori engleski jezik. Danijela je pronađena na stenama na Krku u Hrvatskoj s potresom mozga i… »
Misteriozna Slovakinja sa Krka: Sećam se troje ljudi, mislim da su me oteli

Misteriozna Slovakinja sa Krka: Sećam se troje ljudi, mislim da su me oteli

Nova 01.02.2022
Danijela Adamcova, misteriozna Slovakinja koja se prošle godine pojavila dezorijentisana na ostrvu Krk, po prvi put je govorila za medije. Ona tvrdi da je bila oteta, kao i da se seća momenta kada su je nepoznati napadači odvukli. Slovakinja Danijela… »
"Odvukli su me na ostrvo, sećam se njihovih lica": Prva ispovest Slovakinje koja je nađena na Krku bez pamćenja

"Odvukli su me na ostrvo, sećam se njihovih lica": Prva ispovest Slovakinje koja je nađena na Krku bez pamćenja

Blic 01.02.2022
"Misterija od početka do kraja". Pod tim je naslovom slovački portal Terajškok u utorak objavio razgovor novinarke tog portala Tatjane Michalkove s Danielom Adamcovom iz Trenčina čiji je pronalazak prošle godine u zabačenom delu ostrva Krka… »
Ispovest slovakinje koju su izgubljenog pamćenja pronašli na Krku: Odvukli su me na ostrvo, sećam se njihovih lica...

Ispovest slovakinje koju su izgubljenog pamćenja pronašli na Krku: Odvukli su me na ostrvo, sećam se njihovih lica...

Kurir 01.02.2022
Slovački portal objavio je ispovest žene koja je prošle godine pronađena dezorijentisana i izgubljenog pamćenja na Krku. Portal Terajškok objavio je priču Danijele Adamcove iz Trenčina čiji je pronalazak prošle godine u zabačenom delu ostrva… »

Vesti dana »