Повезане вести

Ђукановић: Моја улога у стварној или измишљеној припреми атентата најобичнија глупост; Вулин: Звицер без политичког шефа…

Ђукановић: Моја улога у стварној или измишљеној припреми атентата најобичнија глупост; Вулин: Звицер без политичког шефа…

РТВ 01.02.2022
ПОДГОРИЦА - Председник Црне Горе Мило Ђукановић је након објављивања информације о планираном атентату на предсједника Србије Александра Вуцица, и довођења њега у везу са тим догађајем, данас данас изјавио да је реч о… »
Ђукановић: Глупост да ја имам везе са припремом атентата на Вучића

Ђукановић: Глупост да ја имам везе са припремом атентата на Вучића

РТС 01.02.2022
Председник Црне Горе Мило Ђукановић каже да је довођење њега у везу са планирањем атентата на председника Србије Александра Вучића "најобичнија глупост и политикантска конструкција". Истиче да ће Демократска партија… »
Ђукановић: Глупост је да ме доводе у везу са припремом атентата на Вучића

Ђукановић: Глупост је да ме доводе у везу са припремом атентата на Вучића

Н1 Инфо 01.02.2022
Председник Црне Горе Мило Ђукановић изјавио је за агенцију МИНА да је довођење њега у везу са планирањем атентата на председника Србије Александра Вучића "најобичнија глупост и политикантска конструкција". Упитан како… »
Ђукановић: Причу о атентату спинује један број болесних људи у Србији

Ђукановић: Причу о атентату спинује један број болесних људи у Србији

Данас 01.02.2022
“То су најобичније глупости и политикантске конструкције”, казао је црногорски председник Мило Ђукановић у интервјуу агенцији Мина одговарајући на писања прорежимских медија у Србији да је спречен атентат на Александра… »
Ђукановић: Глупост да ја имам везе са припремом атентата на Вучића

Ђукановић: Глупост да ја имам везе са припремом атентата на Вучића

Вести онлине 01.02.2022
Председник Црне Горе Мило Ђукановић каже да је довођење њега у везу са планирањем атентата на председника Србије Александра Вучића “најобичнија глупост и политикантска конструкција”. Ђукановић је рекао да “један… »

Вести дана »