Povezane vesti

Vulin: Ne znam kako se Đukanović prepoznao u političkom šefu Zvicera

Vulin: Ne znam kako se Đukanović prepoznao u političkom šefu Zvicera

N1 Info 01.02.2022
"Previše smrti se u regionu vezuje za ime Mila Đukanovića da bi se olako prešlo preko njegovih izjava o Aleksandru Vučiću, koje su jedva prikrivena pretnja. Najuspešniji izvozni proizvod Đukanovićeve Crne Gore jesu kavački i škaljarski klan. Iz… »
Vulin žestoko odgovorio milu: Najuspešniji izvozni proizvod Đukanovićeve Crne Gore jesu kavački i škaljarski klan

Vulin žestoko odgovorio milu: Najuspešniji izvozni proizvod Đukanovićeve Crne Gore jesu kavački i škaljarski klan

Kurir 01.02.2022
- Previše smrti se u regionu vezuje za ime Mila Đukanovića da bi se olako prešlo preko njegovih izjava o Aleksandru Vučiću, koje su jedva prikrivena pretnja. Najuspešniji izvozni proizvod Đukanovićeve Crne Gore jesu kavački i škaljarski klan… »
Vulin: Ne znam kako se Đukanović prepoznao u političkom šefu Zvicera

Vulin: Ne znam kako se Đukanović prepoznao u političkom šefu Zvicera

Nova 01.02.2022
"Previše smrti se u regionu vezuje za ime Mila Đukanovića da bi se olako prešlo preko njegovih izjava o Aleksandru Vučiću, koje su jedva prikrivena pretnja. Najuspešniji izvozni proizvod Đukanovićeve Crne Gore jesu kavački i škaljarski klan. Iz… »
Vulin oštro odgovorio Đukanoviću: Zvicer bez svog šefa Mila ne bi bio najveći narko-diler u ovom delu sveta

Vulin oštro odgovorio Đukanoviću: Zvicer bez svog šefa Mila ne bi bio najveći narko-diler u ovom delu sveta

Srbija danas 01.02.2022
Surova istina sasuta u lice predsedniku Crne Gore. Ministar u Vladi Srbije Aleksandar Vulin odgovorio je na izjavu predsednika Crne Gore Mila Đukanovića o planiranom atentatu na predsednika Srbije Aleksandra Vučića. - Previše smrti se u regionu… »
Đukanović: Tvrdnje da imam veze sa navodnim atentatom na Vučića proizvod bolesnog uma

Đukanović: Tvrdnje da imam veze sa navodnim atentatom na Vučića proizvod bolesnog uma

Novi magazin 01.02.2022
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je da su najobičnije gluposti i politikantske konstrukcije tvrdnje da on ima veze sa navodnim atentatom na predsednika Srbije Aleksandra Vučića, i ocenio da tu temu spinuje jedan broj ljudi bolesnog uma… »
Đukanović: Glupost je da me dovode u vezu sa pripremom atentata na Vučića

Đukanović: Glupost je da me dovode u vezu sa pripremom atentata na Vučića

Nova 01.02.2022
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović izjavio je za agenciju MINA da je dovođenje njega u vezu sa planiranjem atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića "najobičnija glupost i politikantska konstrukcija". Upitan kako komentariše da je, nakon… »
Đukanović: Moja uloga u stvarnoj ili izmišljenoj pripremi atentata je glupost

Đukanović: Moja uloga u stvarnoj ili izmišljenoj pripremi atentata je glupost

Dnevnik 01.02.2022
PODGORICA: Predsednik Crne Gore Milo Đukanović je nakon objavljivanja informacije o planiranom atentatu na predsjednika Srbije Aleksandra Vučića, i dovođenja njega u vezu sa tim događajem , danas danas izjavio da je reč o "najobičnijim glupostima… »

Vesti dana »