Povezane vesti

Nataša Bekvalac: Miodrag Kostić je moja najveća ljubav

Nataša Bekvalac: Miodrag Kostić je moja najveća ljubav

Dnevnik 02.02.2022
Pevačica Nataša Bekvalac uveliko promoviše novu pjesmu i spot “Tajna”, a tim povodom gostovala je u emisiji Ognjena Amidžića. Očekivano, dosta se pričalo o njenom ljubavnom životu. Između ostalog, u okviru igre “ili – ili” domaćin… »
Najromatičniji trenutak u životu Nataše Bekvalac: Sa njim se venčala tajno, u dnevnoj sobi, a onda je prekšila obećanje

Najromatičniji trenutak u životu Nataše Bekvalac: Sa njim se venčala tajno, u dnevnoj sobi, a onda je prekšila obećanje

Mondo 02.02.2022
Nataša Bekvalac drugi put je sudbonosno "da" izgovorila rukometašu, a kako je tada govorila, bio je to najromantičniji trenutak u njenom životu. Nataša Bekvalac drugi put je sudbonosno "da" izgovorila rukometašu, a kako je tada govorila, bio je to… »
Ovako je bilo na tajnom venčanju Nataše Bekvalac i ljube: Sudbonosno da rekli u dnevnoj sobi, a jedan detalj nagoveštavao je…

Ovako je bilo na tajnom venčanju Nataše Bekvalac i ljube: Sudbonosno da rekli u dnevnoj sobi, a jedan detalj nagoveštavao je…

Kurir 02.02.2022
Nataša Bekvalac, koja se tri puta udavala, otkrila je u Amidži šou da se ni pored jednog muža nije osećala kao dama ni žena. Nataša se, podsetimo, tajno venčala sa Ljubom Jovanovićem 2015. godine proteklo je tajno, bez velike pompe, slavlja… »
Nataša Bekvalac: Pored svakog partnera sam se osećala jako loše

Nataša Bekvalac: Pored svakog partnera sam se osećala jako loše

Nova 02.02.2022
Pevačica Nataša Bekvalac komentarisala je svoje bivše ljubavi i otkrila da se pored svakog partnera "osećala loše". Bekvalčeva, koja iza sebe ima tri braka, priznala je da se nije osećala dobro tokom bivših emotivnih veza. Gostujući u jednoj… »

Vesti dana »