Povezane vesti
Ostavka direktora doma u Banjoj Luci nakon prijave o zloupotrebi djece
Slobodna Evropa 02.02.2022
Direktor Dječijeg Doma za djecu i omladinu bez roditeljskog staranja "Rada Vranješević" u Banjoj Luci Vladimir Kajkut saopćio je da podnosi ostavku nakon što su prijavljeni slučajevi zloupotrebe djece u ovoj ustanovi. Kajkut je na konferenciji za medije… »
Uznemiravao majku s bebom: Portir Dečijeg doma u Banjaluci osumnjičen za novi slučaj zlostavljanja štićenice, ranije…
Blic 02.02.2022
Portir Doma “Rada Vranješević” koji je osumnjičen za novi slučaj seksualnog zlostavljanja štićenice u proteklom periodu bio je prijavljivan više puta zbog nedoličnog ponašanja, ali je i pored svih prijava normalno nastavio da radi u Domu. Vladimir… »
"Moja moralna odgovornost": Kajkut podneo ostavku na mesto direktora Doma "Rada Vranješević"
Blic 02.02.2022
Vladimir Kajkut, direktor Doma “Rada Vranješević”, izjavio je da podnosi ostavku na mesto direktora. - To je moja odgovornost i podnosim ostavku na mesto direktora – izjavio je Kajkut na konferenciji za novinare koju je organizovao u prostorijama Doma… »
Vesti dana »
Iran tvrdi da je broj ubijenih u protestima 'samo nekoliko stotina'
Slobodna Evropa pre 32 minutajoš 24 povezane
Đoković protiv Martinesa u prvom kolu Australijan opena, Danilović protiv Venus Vilijams
Serbian News Media pre 42 minutajoš 30 povezanih
Ministar prosvete: Ako u nekim opštinama potraje vanredna situacija, u školama onlajn nastava
Insajder pre 27 minutajoš 14 povezanih




