Povezane vesti
U Vranju za dan hospitalizovano 19 zaraženih: U kovid sistem vraćena stara Hirurgija
Večernje novosti 02.02.2022
Foto: J. S. Pored kovid 1 bolnice u zgradi neuropsihijatrije, ukupni kapaciteti dve kovid bolnice u Vranju su 158 mesta. U kovid bolnicama ZC Vranje hospitalizovano je ukupno 76 pacijenata. Svi su pozitivni na koronavirus i sa upalom pluća, dok je 38 na… »
Zgrada stare hirurgije u Vranju opet u kovid sistemu
Južne vesti 02.02.2022
Zbog povećanja broja hospitalizovanih kovid pacijenata u Vranju, u kovid sistem Zdravstvenog centra u tom gradu, saopštili su iz te zdravstvene ustanove, vraća se zgrada stare Hirurgije. Juče je bilo 19 prijema i 2 otpusta, a sada sa Odeljenjem… »
Povećanje broja pacijenata: Stara Hirurgija ponovo u kovid sistemu
OK radio 02.02.2022
Usled povećanja broja prijema pacijenata obolelih od kovida 19 i potrebe za njihovom hospitalizacijom, u kovid sistem Zdravstvenog centra Vranje vraćena je Kovid 2 bolnica u zgradi stare Hirurgije. Pored kovid 1 bolnice u zgradi neuropsihijatrije gde je… »
Vesti dana »

'Petarda': Debakl Srbije protiv Engleske, uz tenzije na tribinama i povike 'Piksi, odlazi'
BBC News pre 4 satijoš 9 povezanih

Hiljade kandidata jure mesto na Univerzitetu! Povećano interesovanje budućih studenata za upis na fakultete ub
Alo pre 27 minutajoš 3 povezane

(Mapa): Čak 20 letnjih i 8 tropskih dana u septembru! A kad će konačno zahlađenje?! Neverovatna prognoza za početak jeseni
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

„SMAK 50“ u Beogradu – izložba koja budi uspomene na 50 godina rok legendi
RTK pre 5 satijoš 1 povezana

Marta Kos u EP: Vučićev odlazak u Moskvu i Peking i napad na evroposlanike nisu ono što očekujemo
Danas pre 10 satijoš 2 povezane