Povezane vesti

Zvezdan Terzić zadovoljan radom kluba: Milan kupuje na Marakani, a mi od Bajerna

Zvezdan Terzić zadovoljan radom kluba: Milan kupuje na Marakani, a mi od Bajerna

Večernje novosti 02.02.2022
FOTO: M. Vukadinović - Milan ponovo kupuje na Marakani (Marko Lazetić, prim. aut), a mi kupujemo od Bajerna (Nemanja Motika), evropski klupski velikani ponovo uvažavaju Crvenu zvezdu, naši igrači odlaze u italijansku Seriju A i špansku Primeru… »
Zvezdan Terzić: "Zvezda je sve veća, prodajemo Milanu, a kupujemo u Bajernu!"

Zvezdan Terzić: "Zvezda je sve veća, prodajemo Milanu, a kupujemo u Bajernu!"

Sportske.net 02.02.2022
Generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić ponosan je na rast kluba na svim nivoima. Crvena zvezda je bila veoma aktivna na startu zimskog prelaznog roka kada su dovedeni Ohi Omoijuanfo i Kristijano Pićini, a potom i na kraju kada je klub su… »
Terzić: Zvezda opet sa velikima, poslujemo sa Milanom i Bajernom

Terzić: Zvezda opet sa velikima, poslujemo sa Milanom i Bajernom

Sportski žurnal 02.02.2022
Nastavićemo da investiramo u naš tim, želimo da budemo sve jači i na zelenom terenu i na evropskom tržištu. - Crvena zvezda iz dana u dan dokazuje da raste kao klub, ne samo istorijskim plasmanom u osminu finala UEFA lige ili 35. mestom na evropskoj… »
Terzić: Milan kupuje od Zvezde, mi od Bajerna, velikani nas opet uvažavaju

Terzić: Milan kupuje od Zvezde, mi od Bajerna, velikani nas opet uvažavaju

Nova 02.02.2022
Zvezdan Terzić prokomentarisao je poslednja transfer dešavanja u Crvenoj zvezdi. „Crvena zvezda iz dana u dan dokazuje da raste kao klub, ne samo istorijskim plasmanom u osminu finala UEFA lige ili 35. mestom na evropskoj rang listi, već i… »
Renesansa: Crveno-belih Kako je Zvezda porasla i radi sa Milanom i Bajernom, a kupuje i prodaje u Primeru

Renesansa: Crveno-belih Kako je Zvezda porasla i radi sa Milanom i Bajernom, a kupuje i prodaje u Primeru

Sportal blic 02.02.2022
Uspeh Crvene zvezde u prethodnom periodu se možda najbolje ogleda u onome što je zapravo ogledalo veličine kluba - a to je Evropa. Ona je uvek bila parametar, ona nikada nije bila upitna da li je relevantna ili ne. Ona je pravo merilo. Upravo je to… »

Vesti dana »