Povezane vesti
Milanović: Ne mogu nam oteti dubrovačku kulturu
Politika 02.02.2022
DUBROVNIK - Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas u Dubrovniku da u Srbiji prema dubrovačkoj književnosti „vlada konstanta kulturnog prisvajanja šleperskog tipa”. Milanović je komentarišući srpski Zakon o kulturnom nasleđu, u kojem stoji… »
Milanović ponovo kritikovao Srbiju
Vesti online 02.02.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio u Dubrovniku da u Srbiji prema dubrovačkoj književnosti “vlada konstanta kulturnog prisvajanja šleperskog tipa”. Milanović je komentarišući srpski Zakon o kulturnom nasleđu, u kojem stoji da dubrovačka… »
Milanović: Srpsko prisvajanje dubrovačke književnosti nikakvo, žive u iluziji
N1 Info 02.02.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je da u Srbiji prema dubrovačkoj književnosti "vlada konstanta kulturnog prisvajanja šleperskog tipa" i da je dubrovačku književnost i kulturu nemoguće oteti. “Na sigurnom smo. Budimo ponosni što neko to želi… »
Vesti dana »
Skupština Srbije: Poslanici usvojili u načelu Zakon o oružju i municiji, kao i Zakon o roditeljima-negovateljima
NIN pre 3 satajoš 44 povezane
Drama na letu iz Soluna: Državljanin Srbije umalo ispao kroz prozor aviona
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 54 povezane
(Foto) Eutanazirano 11.000 svinja u Hrtkovcima zbog afričke kuge: "Virus nije bilo moguće zaustaviti"
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 30 povezanih
Tramp prihvatio nastavak pregovora sa Iranom ali ponovio da je primirje završeno
Beta pre 59 minutajoš 67 povezanih




