Povezane vesti
Smena na vrhu niške policije: Treći načelnik u poslednje dve godine
Nova 02.02.2022
Novi vršilac dužnosti načelnika Policijske uprave u Nišu je pukovnik Jovica Stojmenović. Načelnik PU Niš do septembra prošle godine bio je Slaviša Virijević, a do izbora Stojmenovića upravu je vodio Virijevićev zamenik Bojan Đorđjević. Stojmenović je… »
Policijska uprava Niš dobila novog v.d. načelnika, pukovnika Jovicu Stojmenovića
Danas 02.02.2022
Policijska uprava Niš dobila je novog v.d. načelnika, pukovnika Jovicu Stojmenovića, nakon što je pre četiri meseca prethodni načelnik Slaviša Virijević penzionisan, potvrđeno je Danasu. Stojmenović je dugogodišnji radnik MUP-a, a prethodno je bio… »
Vesti dana »

Uživo MUP o incidentima na protestima u Beogradu i Novom Sadu Dačić: Ovo je napad ne na policiju već na državu
Blic pre 17 minutajoš 126 povezanih

Trampova "zver" je krenula, konačno je u avionu za aljasku: Predsednik SAD će dočekati Putina na pisti aerodroma! Ovo je satnica! (video, foto)
Kurir pre 17 minutajoš 117 povezanih

Poruka iz nemačke za Trampa: Pitanje ulaska Ukrajine u NATO treba isključiti
Večernje novosti pre 12 minutajoš 66 povezanih

Novi snimak iz Valjeva: Policajac pita mladića na asfaltu „je l si ti opozicionar“, a onda ga šutira u glavu
N1 Info pre 4 satijoš 11 povezanih