Povezane vesti
Centar Beograda u plakatima protiv Eskobara, Lajčaka, Šmita i Vučića
Pravda 03.02.2022
Sinoć su u Beogradu osvanuli plakati sa likovima Aleksandra Vučića, Gabrijela Eskobara, zamenika pomoćnika državnog sekretara za Evropu i Evroaziju i specijalnog izaslanika SAD za Balkan, Miroslava Lajčaka, izaslanika EU za dijalog Beograda i Prištine, i… »
"Srbija poštuje sve zahteve u cilju stabilizacije regiona" Vučić poslao jasnu poruku nakon sastanka sa Lajčakom
Srbija danas 03.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je zahvalio Eskobaru i Lajčaku na ličnom zalaganju za nastavak dijaloga između Beograda i Prištine. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sinoć sa zamenikom pomoćnika američkog državnog sekretara Gabrijelom… »
Razgovori o napretku Srbije i stabilnosti regiona: Predsednik Vučić na trilateralnom sastanku sa Eskobarom i Lajčakom (foto)
Večernje novosti 02.02.2022
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav Istovremeno, nailazimo na kontinuirane pokušaje vlasti u Prištini da jednostranim provokacijama i nerealnim očekivanjima od posrednika u dijalogu izbegnu ispunjavanje svojih obaveza, što umnogome ometa dalji tok… »
Vesti dana »
Avokatica Borović: Tužilaštvo nema nijedan validan dokaz, postupak pokušaj zastrašivanja studentskog pokreta
N1 Info pre 50 minutajoš 29 povezanih
Nikezić (SSP): Nema nikakve odluke, sve je bila samo još jedna Vućićeva predstava
Danas pre 1 satjoš 38 povezanih
Koliko košta legalizacija i ko ne mora uopšte da plati! Ovako izgleda sajt na koji se prijavljujete, vrlo je jednostavno! Sve gotovo u nekoliko klikova
Kurir pre 35 minutajoš 103 povezane
Rizik ili prećutni dogovor: Da li banke i dalje posluju sa NIS-om?
Vreme pre 30 minutajoš 43 povezane




