Povezane vesti

Deca su prvo govorila oče naš! Kažnjavao sam ih, ali dečake Više! Šokantne reči Mike Aleksića: Kod mene se ni muva nije…

Deca su prvo govorila oče naš! Kažnjavao sam ih, ali dečake Više! Šokantne reči Mike Aleksića: Kod mene se ni muva nije…

Kurir 03.02.2022
Reditelj i vlasnik škole glume "Stvar srca" Miroslav Mika Aleksić, koji je juče pred Višim sudom u Beogradu prvi put javno iznosio odbranu, između ostalog opisao je kako izgleda njegov čas sa učenicima. Podsetimo, Više javno tužilaštvo u… »
Mikini gnusni napadi ne prestaju, posle Milene udario na Ivu: Zbog njegove izjave za mladu glumicu javnost pobesnela

Mikini gnusni napadi ne prestaju, posle Milene udario na Ivu: Zbog njegove izjave za mladu glumicu javnost pobesnela

Mondo 03.02.2022
Mika Aleksić govorio za Ivu Ilinčić da se "prenemagala" i nije odrađivala zadatke. Mika Aleksić govorio za Ivu Ilinčić da se "prenemagala" i nije odrađivala zadatke. Mika Aleksić, optužen za seksualna zlostavljanja sedam polaznica njegove… »
Kako se branio Mika Aleksić: Devojke su imale loše porodične odnose, naročito sa očevima

Kako se branio Mika Aleksić: Devojke su imale loše porodične odnose, naročito sa očevima

Politika 03.02.2022
Za neke od glumica koje su me optužile ispostaviće se da su bolje glumice u životu nego u profesiji, izjavio je okrivljeni. Miroslav Mika Aleksić negirao je juče u Palati pravde krivicu za silovanje i polno uznemiravanje devojaka koje su bile… »
"Godinu dana je imao da smišlja, pripremio je odbranu kao režiser i dramaturg": Advokat Jugoslav Tintor o besramnom…

"Godinu dana je imao da smišlja, pripremio je odbranu kao režiser i dramaturg": Advokat Jugoslav Tintor o besramnom…

Blic 03.02.2022
Advokat Jugoslav Tintor, koji zastupa nekoliko oštećenih devojaka u slučaju protiv Miroslava Mike Aleksića, jutros je na K1 rekao da je Aleksić juče iznosio odbranu puna tri i po sata i da je pripremio "kao režiser i dramaturg". - Prvi put nakon… »
Vređao žrtve! Mika Aleksić: Milena i Iva bolje glume u životu, nego na filmu! Tvrdnje su im bolesne!

Vređao žrtve! Mika Aleksić: Milena i Iva bolje glume u životu, nego na filmu! Tvrdnje su im bolesne!

Kurir 03.02.2022
Vlasnik škole glume, kome se sudi zbog optužbi da je silovao i seksualno zlostavljao sedam svojih učenica, četiri sata iznosio odbranu u Višem sudu u Beogradu, a ni jednom nije pokazao da se kaje. Miroslav Mika Aleksić, reditelj i vlasnik škole… »
Mika je držao predavanje, pominjao novac i prostituciju! Advokat devojaka koje su optužile Aleksića uživo otkrio detalje

Mika je držao predavanje, pominjao novac i prostituciju! Advokat devojaka koje su optužile Aleksića uživo otkrio detalje

Mondo 03.02.2022
Mika Aleksić je tri i po sata iznosio odbranu, a advokat oštećenih devojaka Jugoslav Tintor izneo je detalje iz sudnice. Mika Aleksić je tri i po sata iznosio odbranu, a advokat oštećenih devojaka Jugoslav Tintor izneo je detalje iz sudnice… »

Vesti dana »