Povezane vesti

Udovica sam 21 godinu, imam pravo i ja da se zaljubim! Ovako je Ceca govorila o vezi sa Bogdanom, a za brak nije htela ni da…

Udovica sam 21 godinu, imam pravo i ja da se zaljubim! Ovako je Ceca govorila o vezi sa Bogdanom, a za brak nije htela ni da…

Kurir 03.02.2022
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović i ugostitelj Bogdan Srejović 18. decembra proslavili su godinu dana veze, ali je usledio raskid. Naime, njih dvoje su odlučili da stave tačku na romansu, budući da su se emocije ugasile. - Osamnaestog decembra nam… »
Teško da mene može neko SAD da menja: Ovako je Ceca govorila malo pre raskida sa Bogdanom - "Ne moram ja ništa da jurim"

Teško da mene može neko SAD da menja: Ovako je Ceca govorila malo pre raskida sa Bogdanom - "Ne moram ja ništa da jurim"

Mondo 03.02.2022
Pevačica Ceca Ražnatović malo pre raskida govorila je o svom tadašnjem partneru, a niko nije mogao naslutiti da se kraj približava. Pevačica Ceca Ražnatović malo pre raskida govorila je o svom tadašnjem partneru, a niko nije mogao naslutiti da se… »
Ceca priznala: „Bogdan nije mogao da me menja!“

Ceca priznala: „Bogdan nije mogao da me menja!“

Svet & Skandal 03.02.2022
Vest da su Ceca Ražnatović i Bogdan Srejović stavili tačku na vezu dugu više od godinu dana uzburkala je javnost, a oboje su poručili da će zauvek ostati prijatelji. Ceca je pre svega nekoliko nedelja otvoreno komentarisala njihovu vezu… »
Bogdanova bivša devojka jedva izvukla živu glavu od manijaka koji je polio kiselinom! Evo šta je Srejović tada uradio!

Bogdanova bivša devojka jedva izvukla živu glavu od manijaka koji je polio kiselinom! Evo šta je Srejović tada uradio!

Svet & Skandal 03.02.2022
Ljubav Cece Ražnatović i njenog devet godina mlađeg,sada već bivšeg dečka, Bogdana Srejovića se ugasila. IVAN VUČIĆEVIĆ Vest da su folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović i ugostitelj Bogdan Srejović raskinuli jednogodišnju vezu šokirala je… »

Vesti dana »