Povezane vesti

Četvorka koja sigurno ulazi u trku za Beograd

Četvorka koja sigurno ulazi u trku za Beograd

Nova 03.02.2022
Trka za Beograd će na predstojećim izborima, 3. aprila, verovatno biti najneizvesnija, a sudeći po istraživanjima, opozicija ima velike šanse da preuzme vlast u glavnom gradu. Kandidaturu za gradonačelnika je ispred SNS istakao nekadašnji… »
Kakve su kladioničarske kvote za izbore: Vučić apsolutni favorit za predsednika, Šapiću u Beogradu duplo veće šanse od…

Kakve su kladioničarske kvote za izbore: Vučić apsolutni favorit za predsednika, Šapiću u Beogradu duplo veće šanse od…

Kurir 03.02.2022
Predsednik Srbije i SNS Aleksandra Vučić je, prema kladionicama, apsolutni favorit na predsedničkim izborima 3. aprila. Da će on pobediti u prvom krugu kladioničari su odredili kvotu od svega 1,08. To znači da na uloženih 1.000, igrač može da… »
Šta osim Plana za dan posle nudi koalicija Ujedinjena Srbija?

Šta osim Plana za dan posle nudi koalicija Ujedinjena Srbija?

Danas 03.02.2022
Usvajanje novog zakona o radu, vraćanje otetih penzija i određivanje minimalne penzije od 25.000 dinara, pomoć mladima za sticanje krova nad glavom, delovi su programa koji će Marinika Tepić, nosilac izborne liste za parlemntarne izbore opozicione… »
Ako ste propustili: Evo šta su obećali kandidati koalicije Ujedinjena Srbija

Ako ste propustili: Evo šta su obećali kandidati koalicije Ujedinjena Srbija

Nova 03.02.2022
Koalicija Ujedinjena Srbija, okupljena oko SSP, DS i NS, na jučerašnjoj konferenciji za novinare predstavila je svoje kandidate za predsednika Srbije i gradonačelnika Zdravka Ponoša i Vladetu Jankovića, kao i nosioca liste na parlamentarnim izborima… »
Sekulić: Ne znam da li opozicija ima tim za pobedu, ali je najviše što je mogla

Sekulić: Ne znam da li opozicija ima tim za pobedu, ali je najviše što je mogla

N1 Info 03.02.2022
"Ne znam da li su kandidati Ujedinjene Srbije za predstojeće izbore tim za pobedu, ali mislim da je ovo najviše što je opozicija mogla da postigne", ocenio je u Novom danu direktor i glavni urednik agencije FoNet Zoran Sekulić. Komentarišući… »
Kladionice izbacile kvote za izbore: Vučiću 700 puta veće šanse za pobedu od prvog izazivača, Šapić dva puta bolje stoji…

Kladionice izbacile kvote za izbore: Vučiću 700 puta veće šanse za pobedu od prvog izazivača, Šapić dva puta bolje stoji…

Blic 02.02.2022
Aktuelni predsednik Srbije Aleksandar Vučić apsolutni je favorit prema bukmejkerima na predsedničkim izborima 3. aprila jer ima čak 700 puta više šansi da pobedi nego njegov prvi izazivač, kandidat koalicije SSP-NS-DS-PSG Zdravko Ponoš. Aleksandru… »

Vesti dana »