Povezane vesti

Kad sam Imala 36 godina pobedila sam rak grlića materice Tokom korone sam otkrila da imam karcinom pluća, ovo mi je spas u…

Kad sam Imala 36 godina pobedila sam rak grlića materice Tokom korone sam otkrila da imam karcinom pluća, ovo mi je spas u…

Kurir 03.02.2022
U svetu se danas obeležava Dan borbe protiv karcinoma. Violeta Ivković se i sada, kao i prvi put, bori lavovski. Psihički joj je pomoglo pisanje knjige u kojoj je opisala kroz šta sve je prolazila. Svetski dan borbe protiv raka obeležava se svakog 4… »
Osniva se Radna grupa za onkološke pacijente: Oni moraju biti prioritet

Osniva se Radna grupa za onkološke pacijente: Oni moraju biti prioritet

Nova 03.02.2022
Karcinomi su odgovorni za umiranje više od osam miliona ljudi širom sveta godišnje, od čega četiri miliona umre u najproduktivnijem životnom dobu, a i ove godine 4. februar, Svetski dan borbe protiv raka, Srbija dočekuje na neslavnom prvom mestu u… »
Osniva se grupa za utvrđivanje prioriteta u lečenju obolelih od raka

Osniva se grupa za utvrđivanje prioriteta u lečenju obolelih od raka

Nova 03.02.2022
Ministarstvo zdravlja u saradnji sa Forumom pacijenata Srbije osnovaće Radnu grupu za prioritizaciju u lečenju i dijagnostici onkoloških pacijenata. U saopštenju Foruma navodi se da je cilj radne grupe da sagleda koji su najčešći problemi sa kojima… »
Osniva se radna grupa za utvrđivanje prioriteta u lečenju onkoloških pacijenta

Osniva se radna grupa za utvrđivanje prioriteta u lečenju onkoloških pacijenta

Novi magazin 03.02.2022
Ministarstvo zdravlja u saradnji sa Forumom pacijenata Srbije osnovaće Radnu grupa za prioritizaciju u lečenju i dijagnostici onkoloških pacijenata. U saopštenju Foruma navodi se da je cilj radne grupe da sagleda koji su najčešći problemi sa kojima… »
U Srbiji svake godine od raka umre 30.000 ljudi! U Evropi smo na neslavnom prvom mestu po smrtnosti, ovo može pomoći (foto)

U Srbiji svake godine od raka umre 30.000 ljudi! U Evropi smo na neslavnom prvom mestu po smrtnosti, ovo može pomoći (foto)

Kurir 03.02.2022
I ove godine 4. februar, Svetski dan borbe protiv raka, Srbija dočekuje na neslavnom prvom mestu u Evropi po smrtnosti od malignih bolesti. U saradnji Foruma pacijenata Srbije i Ministarstva zdravlja Republike Srbije, biće osnovana Radna grupa za… »

Vesti dana »