Povezane vesti
"Stalno bih morao da nosim kravatu": Dr Haos o ulasku u politiku: Možda ću na izbore za dve godine
Blic 03.02.2022
Krajem decembra dr Branimir Nestorović, penzionisani lekar koji je u poslednje vreme najzapaženiji po kontroverznim i mahom neistinitim tvrdnjama, predstavio je sredinom decembra Udruženje "Vitezovi reda zmaja", nakon čega su počele i spekulacije o… »
Nestorović: Ne razmišljam o kandidaturi za gradonačelnika
Nova 03.02.2022
Branimir Nestorović izjavio je da ne planira da se kandiduje za gradonačelnika i da neće biti prvi na listi SPS za grad Beograd. Ipak, razmišlja o samostalnom političkom angažmanu. Prema rečima doktora Nestorovića, infomacija o kanidaturi za… »
Ekskluzivno! NESTOROVIĆ prvi put o izlasku na izbore: Za Mondo otkriva da li će se kandidovati za gradonačelnika
Mondo 03.02.2022
Pojedini mediji objavili su da će se dr Nestorović kandidovati za gradonačelnika na listi SPS. Da li je ova informacija tačna, pitali smo doktora koji je za MONDO odgovorio. Pojedini mediji objavili su da će se dr Nestorović kandidovati za gradonačelnika… »
Vesti dana »
Skoro 170 ljudi poginulo, više od 1.300 nestalo u poplavama na granici Nepala i Kine
RTV pre 3 minutajoš 37 povezanih
Načelnik SVS Čaušić: Prvi put bez novih žarišta u Deliblatskoj peščari, 12 aktivnih požara
Beta pre 1 satjoš 34 povezane
U Skupštini Srbije nastavljena rasprava o amandmanima na predloženi rebalans budžeta
Beta pre 38 minutajoš 16 povezanih
Snažni napadi na Ukrajinu: Eksplozije u Kijevu, petoro povređenih u Krivom Rogu i Zaporožju
NIN pre 1 satjoš 18 povezanih




