Povezane vesti

Da li crna gora dobija novu vladu Da li će poslanici izglasati nepoverenje premijeru Krivokapiću? Ko je u igri za novog…

Da li crna gora dobija novu vladu Da li će poslanici izglasati nepoverenje premijeru Krivokapiću? Ko je u igri za novog…

Kurir 03.02.2022
Politička kriza u Crnoj Gori sve je komplikovanija, a situacija bi mogla da se iskristališe sutra (4. februara) nakon sednice na kojoj će se poslanici izjasniti o ukazivanju nepoverenja aktuelnom premijeru Zdravku Krivokapiću. Tome je prethodio kontra… »
Moju smenu dogovorio je Đukanović! Krivokapić: "Abazović je hteo da spreči ustoličenje Joanikija"

Moju smenu dogovorio je Đukanović! Krivokapić: "Abazović je hteo da spreči ustoličenje Joanikija"

Večernje novosti 03.02.2022
Foto: Tanjug U obraćanju javnosti kazao je da su mu poslanici „svojim manipulatorskim pristupom“ danas onemogućili da kaže svoj stav o aktuelnoj političkoj situaciji. - Moj predlog za razrešenje Abazovića mogao je biti pokrenut i ranije. Ipak… »
Krivokapić: Znam da ću prestati da budem premijer, to je dogovor Mila i dela vlasti

Krivokapić: Znam da ću prestati da budem premijer, to je dogovor Mila i dela vlasti

Pravda 03.02.2022
Znam, da ću prestati da budem premijer sledećeg dana, jer je to dogovorio (Milo) Đukanović sa onim dijelom zajedničke koalicije koja je iskazana voljom građana 30. avgusta i na taj način se apsolutno ruši ta volja", kazao je crnogorski premijer… »
Krivokapić: Sutra prestajem biti premijer, sve je dogovorio Đukanović

Krivokapić: Sutra prestajem biti premijer, sve je dogovorio Đukanović

Al Jazeera 03.02.2022
Nakon što je propao pokušaj premijera Zdravka Krivokapića da smijeni potpredsjednika Dritana Abazovića, on je na konferenciji za medije rekao kako zna da sutra više neće biti predsjednik Vlade jer je to “davno dogovoreno” i da mu zastupnici… »
Krivokapić: Znam da od sutra nisam premijer, ali ispunio sam svoj amanet!

Krivokapić: Znam da od sutra nisam premijer, ali ispunio sam svoj amanet!

Vesti online 03.02.2022
“Inicijativa za smenu Vlade odavno je isplanirana i sad se samo ulazi u završnicu tog plana”, saopštio je danas crnogorski premijer Zdravko Krivokapić. On je kazao da je svestan da će Vlada u petak biti smenjena u Skupštini, poručivši da je… »
Krivokapić: Od sutra više neću biti premijer, to je već dogovoreno

Krivokapić: Od sutra više neću biti premijer, to je već dogovoreno

Nova 03.02.2022
Od sutra više neću biti premijer, jer je to dogovorio Milo Đukanović sa delom vladajuće koalicije, rekao je crnogorski premijer Zdravko Krivokapić na konferenciji za medije. „Ostao sam na stavu požrtvovane borbe za zdravu Crnu Goru i… »
Krivokapić: Maske su pale, sve je bilo davno isplanirano

Krivokapić: Maske su pale, sve je bilo davno isplanirano

Dnevnik 03.02.2022
PODGORICA: Premijer Zdravko Krivokapić u vanrednom obraćanju građanima poručio je da su maske pale i da ko to hoće da vidi može, a ko neće ne mora. "Ovo je sve davno isplanirano, ulazimo u završnicu čiji akteri su mnogo više radili tajno i na… »
Oglasio se Zdravko Krivokapić: "Ne znači mi da li ću biti premijer, želim da građani vide kakav je ko u Crnoj Gori"…

Oglasio se Zdravko Krivokapić: "Ne znači mi da li ću biti premijer, želim da građani vide kakav je ko u Crnoj Gori"…

Srbija danas 03.02.2022
U Skupštini CG danas nije usvojen dnevni red na kojem je bio predlog za smenu potpredsednika Vlade Dritana Abazovića. Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić rekao je poslanici su manipulatorskim ponašanjem onemogućili premijeru da bilo šta kaže. -… »

Vesti dana »