Povezane vesti
Dobili dete, pa dali 500.000 evra za stan! Kaća Grujić se pohvalila prvom slikom iz paprenog doma - pogled je san snova
Mondo 03.02.2022
Katarina Grujić i Marko Gobeljić uskoro se sele u novi stan. Katarina Grujić i Marko Gobeljić uskoro se sele u novi stan. Pevačica Katarina Grujić i fudbaler Marko Gobeljić dobili su nedavno ćerku Katju i istinski uživaju u roditeljstvu, a zbog… »
Kaća i gobelja kupili stan: Živeli su kod njenih roditelja, a sad se sa ćerkom useljavaju u luksuzno naselje
Blic 03.02.2022
Katarina Grujić i Marko Gobeljić kupili su novi, luksuzan stan, u elitnom beogradskom naselju. Pevačica i fudbaler nisu žalili para, te će se sa ćerkom Katjom uskoro useliti u nekretninu koja se nalazi u jednom od luksuznih naselja na Novom Beogradu… »
Kaća i Gobelja kupili luksuzni stan u elitnom delu Beograda: Ceo je u staklu
Nova 03.02.2022
Katarina Grujić i Marko Gobeljić kupili su novi, luksuzan stan, u elitnom beogradskom naselju. Sudeći prema fotografijama koje je pevačica objavila na Instagramu, ceo stan je u staklu. Nakon što se Katarina u decembru 2021. porodila i na svet donela… »
Vesti dana »
Izvestan nastavak krize na Kosovu nakon izbora, u Beogradu će biti odlučeno da li će Srpska lista podržati albansku opoziciju
Mašina pre 59 minutajoš 68 povezanih
Voda u Gornjem Milanovcu, Čačku i Lučanima ispravna, vanredne situacije ukinute
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih
Iran objavio kraj napada posle razmene vatre sa Izraelom, Tramp poziva na smirivanje
BBC News pre 3 satajoš 44 povezane
"Ako satanistička koalicija napravi još jednu grešku, region će se pretvoriti u pakao" Najoštrija pretnja Irana od početka sukoba!
Kurir pre 9 minutajoš 31 povezana
Od 11. juna nova pravila na putu Zrenjanin - Ečka: Evo šta se menja
B92 pre 24 minutajoš 30 povezanih



