Povezane vesti

Direktor Čukaričkog: ''Jovanovićev transfer me je 'ubio', umoran sam od svega...''

Direktor Čukaričkog: ''Jovanovićev transfer me je 'ubio', umoran sam od svega...''

Sportske.net 03.02.2022
Čukarički je pred početak drugog dela sezone realizovao jedan od najvećih izlaznih transfera, najbolji strelac ekipe Đorđe Jovanović je postao član Makabija iz Tel Aviva, a mediji prenose da će klub sa Banovog brda od tog transfera inkasirati 1.9… »
‘Ovde je zdrava priča’: Matijašević objasnio zbog čega bivši igrači ‘večitih’ dolaze na Banovo brdo, a potom…

‘Ovde je zdrava priča’: Matijašević objasnio zbog čega bivši igrači ‘večitih’ dolaze na Banovo brdo, a potom…

Hot sport 03.02.2022
Čukarički privodi kraju pripreme u Antaliji, a ono što je učinjeno pred nastavak sezone u intervjuu sa medijima koji prate Brđane u Turskoj ocenio je direktor kluba Vladimir Matijašević. – Igrači su dosta dobro pripremljeni. Odlično smo… »
Matijašević: "Ubio" me je Jovanovićev transfer, sve se brzo izdešavalo

Matijašević: "Ubio" me je Jovanovićev transfer, sve se brzo izdešavalo

Sportski žurnal 03.02.2022
Čukarički privodi kraju pripreme u Antaliji, a ono što je učinjeno pred nastavak sezone u intervjuu sa medijima koji prate Brđane u Turskoj ocenio je direktor kluba Vladimir Matijašević. - Igrači su dosta dobro pripremljeni. Odlično smo odigrali… »

Vesti dana »