Povezane vesti
Delegacija EU u Crnoj Gori: Crkva ne treba da se meša u poslove vlade
N1 Info 03.02.2022
Delegacija Evropske unije u Podgorici saopštila je da crkva ne treba da se meša u poslove vlade jer je Crna Gora sekularna država."Crna Gora je suverena država. Verska pitanja ne treba da se mešaju u funkcije izvršne vlasti. Ovo je osnovno načelo… »
EU poručila da crkva ne treba da se miješa u državne poslove u Crnoj Gori
Slobodna Evropa 03.02.2022
Crna Gora je suverena država, vjerska pitanja ne treba da se miješaju u funkcije izvršne vlasti i to je osnovno načelo odvojenosti crkve i države u sekularnoj državi kakva je Crna Gora, saopšteno je iz Delegacije Evropske unije za Radio Slobodna Evropa… »
Delegacija EU u Crnoj Gori: Crkva da se ne meša u poslove Vlade
Nova 03.02.2022
Delegacija Evropske unije u Podgorici saopštila je da crkva ne treba da se meša u poslove Vlade jer je Crna Gora sekularna država. „Crna Gora je suverena država. Verska pitanja ne treba da se mešaju u funkcije izvršne vlasti. Ovo je osnovno načelo… »
Vesti dana »
Pretežno oblačno i hladnije, mestimično s padavinama i košavom: temperatura do 10 stepeni
Newsmax Balkans pre 11 minutajoš 8 povezanih
Hitna pomoć: Dve osobe teško povređene u dve saobraćajne nesreće u Beogradu
Insajder pre 6 minutajoš 6 povezanih
Skoro dva i po miliona prijava za upis nelegalnih objekata - kada građanima stižu prva rešenja
RTS pre 1 satjoš 3 povezane
Vučić danas na ceremoniji uručenja rešenja za razvoj prerađivačkih kapaciteta
Blic pre 26 minutajoš 1 povezana
Sensabo trojkom u finišu doneo pobedu Juti protiv Majamija, Jović bez poena
RTS pre 21 minutajoš 5 povezanih



