Povezane vesti

Ima li dr Nestorović „recept” za glasače

Ima li dr Nestorović „recept” za glasače

Politika 04.02.2022
Moguće je da ćemo se dogovarati s još nekim, ne bežimo ni od razgovora sa Zavetnicima i gospodinom Nestorovićem, ali ću ja biti nosilac izborne liste SPS-a za Srbiju, kaže za naš list Ivica Dačić. Dva meseca uoči izbora 2. aprila na političkoj… »
Dačić sprema iznenađenje za beogradske izbore

Dačić sprema iznenađenje za beogradske izbore

Danas 04.02.2022
Socijalistička partija Srbije na predstojeće parlamentarne i lokalne izbore ići će ponovo u, kako kažu, proverenoj koaliciji sa Jedinstvenom Srbijom Dragana Markovića Palme i strankom Ivana Karića- Zeleni Srbije. Predsednik SPS, Ivica Dačić… »
Dačić: Ako Vučić ne bude naš zajednički predsednički kandidat, ja ću se žrtvovati

Dačić: Ako Vučić ne bude naš zajednički predsednički kandidat, ja ću se žrtvovati

Politika 04.02.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da će biti predsednički kandidat te stranke na predstojećim izborima ukoliko predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i Srbije Aleksandar Vučić ne bude zajednički… »
Dačić: SPS neće bežati od razgovora sa Nestorovićem i Zavetnicima

Dačić: SPS neće bežati od razgovora sa Nestorovićem i Zavetnicima

N1 Info 04.02.2022
Predsednik Socijalističke partija Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da SPS ima "proverenu" izbornu koaliciju, ali da "neće bežati" od razgovara sa pulomologom Branimirom Nestorovićem i strankom Zavetnici Milice Đurđević Stamenkovski. Dačić je… »
Dačić: Ako neće Vučić, ja ću biti predsednički kandidat naše koalicije

Dačić: Ako neće Vučić, ja ću biti predsednički kandidat naše koalicije

Nova 04.02.2022
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da će biti predsednički kandidat te stranke na predstojećim izborima ukoliko predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i Srbije Aleksandar Vučić ne bude zajednički… »
Dačić: SPS neće bežati od razgovora o koaliciji sa Branislavom Nestorovićem i Zavetnicima

Dačić: SPS neće bežati od razgovora o koaliciji sa Branislavom Nestorovićem i Zavetnicima

Danas 04.02.2022
Predsednik Socijalističke partija Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da SPS ima „proverenu“ izbornu koaliciju, ali da „neće bežati“ od razgovara sa pulomologom Branislavom Nestorovićem i strankom Zavetnici Milice Đurđević Stamenkovski… »
Dačić: Nismo razgovarali ni sa "Zavetnicima", ni s "Vitezovima"

Dačić: Nismo razgovarali ni sa "Zavetnicima", ni s "Vitezovima"

Dnevnik 04.02.2022
BEOGRAD: Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić demantovao je pisanje nekih medija da je razgovarao sa "Zavetnicima" i novoformiranim pokretom „Vitezovi reda zmaja“ na čijem je čelu doktor Branimir Nestorović, o širenju… »
Dačić: Odvojene liste SPS i SNS mogu da osvoje dve trećine poslanika na parlamentarnim izborima

Dačić: Odvojene liste SPS i SNS mogu da osvoje dve trećine poslanika na parlamentarnim izborima

Danas 04.02.2022
Lider Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić je večeras rekao da je procena da ta stranka i Srpska napredne stranka (SNS), samo sa odvojenim listama na parlamentarnim izborima mogu da osvoje dve trećine poslanika. Dačič je za RTV rekao i… »

Vesti dana »