Povezane vesti

Evo šta rade Ceca i Bogdan posle raskida: Pevačica se ne odvaja od njega, uživa u vili i ne izlazi

Evo šta rade Ceca i Bogdan posle raskida: Pevačica se ne odvaja od njega, uživa u vili i ne izlazi

Kurir 04.02.2022
Kao bomba odjeknula je vest da su Svetlana Ceca Ražnatović i Bogdan Srejović raskinuli posle godinu dana veze. Prekid veze je usledio pošto su se emocije između njih dvoje ugasile, ali su oboje doneli odluku da će još dugo biti prijatelji. Kada se… »
Cecin bivši dečko sada živi ovde: Srejović se iselio iz vile na Dedinju posle raskida, pa iznajmio stan! Ovo su detalji

Cecin bivši dečko sada živi ovde: Srejović se iselio iz vile na Dedinju posle raskida, pa iznajmio stan! Ovo su detalji

Kurir 04.02.2022
Pevačica Ceca Ražnatović i biznismen Bogdan Srejović stavili su tačku na vezu nakon godinu dana ljubavi, a on se iselio iz njene vile na Dedinju, u kojoj su mesecima zajedno živeli. Kako sada prenosi "Informer", Bogdan se vratio u podstanare i… »
Krili su zajednički život: Bogdan se posle raskida iselio iz Cecine vile na Dedinju, evo gde sada živi

Krili su zajednički život: Bogdan se posle raskida iselio iz Cecine vile na Dedinju, evo gde sada živi

Mondo 04.02.2022
Pevačica Ceca Ražnatović i njen bivši partner Bogdan Srejović posle raskida nastavili su svako svojim putem. Pevačica Ceca Ražnatović i njen bivši partner Bogdan Srejović posle raskida nastavili su svako svojim putem. Svetlana ceca Ražnatović… »
"Udovica sam 21 godinu, imam pravo da se zaljubim": Ceca je ovako govorila o vezi sa Bogdanom, a kad su joj pomenuli brak ovako…

"Udovica sam 21 godinu, imam pravo da se zaljubim": Ceca je ovako govorila o vezi sa Bogdanom, a kad su joj pomenuli brak ovako…

Blic 03.02.2022
Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović i ugostitelj Bogdan Srejović raskinuli su nakon godinu dana veze. Naime, njih dvoje su odlučili da stave tačku na romansu, budući da su se emocije ugasile. - Osamnaestog decembra nam je godišnjica. Nama je… »

Vesti dana »