Povezane vesti

Jezivo! Prvo ubio bivšu devojku, pa njenog sina jer ima autizam! Danima govorio da želi da zbriše njenu bolesnu lozu

Jezivo! Prvo ubio bivšu devojku, pa njenog sina jer ima autizam! Danima govorio da želi da zbriše njenu bolesnu lozu

Mondo 04.02.2022
Danijel bi mogao da do kraja života ostane u zatvoru, s obzirom na to da je osuđen na 40 godina. Danijel bi mogao da do kraja života ostane u zatvoru, s obzirom na to da je osuđen na 40 godina. Danijel Bulton (30) koji je prepešačio 40 kilometara… »
Jeziv zločin: Ubio bivšu devojku i njenog autističnog sina, poštedeo samo bebu

Jeziv zločin: Ubio bivšu devojku i njenog autističnog sina, poštedeo samo bebu

Nova 04.02.2022
Danijel Bulton (30) koji je prepešačio 40 kilometara kako bi ubio svoju devojku Betani Vinsent i njenog autističnog sina mogao bi da do kraja života ostane u zatvoru, s obzirom na to da je osuđen na 40 godina. Bulton, koji je naneo Vinsent i njenom… »
"Znam da sam zao": Snimak hvatanja monstruma Danijela: Nasmrt izbo bivšu devojku i njenog sina, jer je verovao da je autizam…

"Znam da sam zao": Snimak hvatanja monstruma Danijela: Nasmrt izbo bivšu devojku i njenog sina, jer je verovao da je autizam…

Blic 04.02.2022
Nasilnik koji je svoju bivšu partnerku i njenog autističnog sina nasmrt izbo nožem, pre nego što je policija pokrenula 24-časovnu poteru za njim, iza rešetaka će provesti najmanje 40 godina. Danijel Bolton je u sredu osuđen na doživotni zatvor… »

Vesti dana »