Povezane vesti

Bez dileme, zvezda je najveća: Zvezda predstavila Bajernov "biser" (foto)

Bez dileme, zvezda je najveća: Zvezda predstavila Bajernov "biser" (foto)

Večernje novosti 04.02.2022
FOTO: FK Crvena zvezda Motika nije mogao da sakrije oduševljenje zbog dolaska u voljeni klub. - Imao sam više ponuda drugih klubova, ali kada je stigla Zvezdina, nisam razmišljao. Potrudio sam se da dođem u Zvezdu, veliki klub, sa ogromnom istorijom… »
Motika: Kada je došao poziv Zvezde nisam razmišljao

Motika: Kada je došao poziv Zvezde nisam razmišljao

Vesti online 04.02.2022
Imao sam nekoliko ponuda od klubova iz Evrope, ali kada je stigao poziv Crvene zvezde nisam razmišljao i brzo sam se odlučio da dođem, rekao je jedan od najtalentovanijih fudbalera u Evropi Nemanja Motika. – Još od malih nogu sam zvezdaš, to je sam… »
Mrkela: Čekamo odgovor za Ada, Pavkov sigurno ostaje

Mrkela: Čekamo odgovor za Ada, Pavkov sigurno ostaje

Danas 04.02.2022
Ohi je tokom januara i zvanično zaveden kao pojačanje; stigao je i Kristijan Pičini kao neko ko bi odmah mogao da zaigra na mestu desnog beka, kao i Nemanja Motika, koji je licenciran za nastavak Lige Evrope, uprkos tome što ima 19 godina i što je… »
Mrkela: Motika može da napravi razliku

Mrkela: Motika može da napravi razliku

Sportski žurnal 04.02.2022
Ističe Mrkela da će klub i u narednim izazovima računati na miljenika navijača Milana Pavkova. Treće pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku je talentovani krilni napadač Nemanja Motika iz minhenskog Bajerna. Sportski direktor Mitar Mrkela… »
Navijači se šale, Mrkela otkrio šta se dešava sa Pavkovim

Navijači se šale, Mrkela otkrio šta se dešava sa Pavkovim

Nova 04.02.2022
Napadač Milan Pavkov ostaće špic Crvene zvezde i u narednom periodu, rekao je Mitar Mrkela, sportski direktor kluba iz Ljutice Bogdana. Zvezda je završila pripreme, vratila se u četvrtak u Beograd i u petak je predstavljen Nemanja Motika, mladi… »
Na "Marakani" čekaju još jedno pojačanje, šta će biti sa Pavkovom?

Na "Marakani" čekaju još jedno pojačanje, šta će biti sa Pavkovom?

Sportske.net 04.02.2022
Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela potvrdio je da klub želi Edmunda Ada iz Šerifa, ali da još čekaju odgovor druge strane. Na današnjem predstavljanju Nemanje Motike, Mitar Mrkela je takođe odgovarao na pitanja medija, a jedno od njih… »
On veruje u novo pojačanje zvezde: Mrkela smatra da Motika može da napravi razliku, a potom je otkrio da li Pavkov odlazi sa…

On veruje u novo pojačanje zvezde: Mrkela smatra da Motika može da napravi razliku, a potom je otkrio da li Pavkov odlazi sa…

Hot sport 04.02.2022
Treće pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku jeste talentovani krilni napadač Nemanja Motika koji je iz minhenskog Bajerna pojačao klub sa Marakane. Sportski direktor Mitar Mrkela izneo je utiske povodom dolaska jednog od najtalentovanijih… »
Zvezda predstavila Bajernovog đaka - Šta mu je rekao Marko Marin i koju legendu kluba obožava?

Zvezda predstavila Bajernovog đaka - Šta mu je rekao Marko Marin i koju legendu kluba obožava?

Sportske.net 04.02.2022
Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela predstavio je danas novo pojačanje ovog kluba Nemanju Motiku na stadionu "Rajko Mitić". Motika je stigao iz minhenskog Bajerna pre nekoliko dana. Ocenjen je kao veliki talenat nemačkog kluba, ali prostora do… »

Vesti dana »